Prečo ešte nespíte?

ojka.

aj bych ti povedala akú máme doma my značku, ale nepamatám si, keby si chcel, tak si musíš počkať do konca týždňa, keď budem doma prítomná d-:

ojka.

ehm, nooo, čo ti ja viem, jak to opísať, ale hej, povedala by som, že je teaký vzdušnejší ((: a najradšej na tom mám, že si môžeš robiť i všeliaké "prichute", alebo ako to nazvať :D môžeš si upiecť obyčajný, zemiakový, slaninkový, semienkový, slnečnicový a pod. Vo fantázii sa medze nekladú (: ja osobne som si dosť na to zvykla (-:O

lost

A je ten chlebik z tej pekarne taky "husty" alebo taky ako keby to robil clovek "rucne" napr v pekarni, taky "vzdusnejsi" ? :)

ojka.

Lost, ja vám skočím do reči, a domácu pekárničku len odporúčam, u nás doma na nej veľmi radi pečieme chlebík ((-:

ojka.

slnečnica, a teba koľko skúšok ešte čaká? už si začala skúškovať? (; budem držať palce...
dobrá víla, nooo, tak hodina dvanásta, ale hlavne, že stíhaš :D
ja dnešným dňom zahajujem moje posledné študentské skúškové obdobie, tak držte palce... (-:O

slnecnica

Neviem či sa to oplatí finančne-kilo múky 1€, trocha vody,soľ-to je základ, môžeš si tam dohodiť čokoľvek,slnečnicové, ľanove semienka, oriešky + spotreba energie. Podľa mňa sa to s kupovaným chlebom nedá porovnať. V tej pekárni sa dajú spraviť rôzne druhy-sendvič, koláč, bábovka atď.-teda aspoň je to tam nakreslené:-)
Raz som tam hodila vymiešať cesto na pizzu, úplne že paráda, bolo úplne lahucke, odvtedy tam dávam všetky cesta,ktoré potrebuju vymiešať.
A teraz ma napadlo, ked som sa ta pytala na to čerstvé pečivo-raz som robila pre neter že detské hamburgery a tu žemľu som piekla doma v rúre. A bola super, musím nájsť recept.
Lost, ty nemôžeš obyč múku? Preto si dávaš pečivo robiť? Chleba asi tiež nekupuješ.
Nenormálne sa teším na raňajky :-)