Prečo ešte nespíte?

ojka

no a ešte som zabudla dodať, že moc veľký vzťah k výťahom nemám, tak chodievam peši po schodoch i v škole 7-8-9 poschodí, ako kedy :D
ako ja sa pri tom zadýcham stále, lebo tak kondičku nemám... ale rada sa po nich prejdem (:

lost

hihihihi :DDDDDDDD

toto je GENIALNEEEEEEEEE :D

haha... ale nie, ja nie :D bejvavalo, uz som stary na take vysedavanie :P

toto proste nema chybu :)

lost

hahahah ze mastercard :D :D :D

hej tie schody su super, vzdy vybehnem skor ako oni, ku koncu spomalim a ked ma dobehne ten escalator tak hop hop a vyhram :D len pozeraju ze "preco chodi po schodoch, ked nemusi??" :D

ktovie co si ale realne myslia :) nemam rad take veci, mam rad ked mam pevnu zem/kontrolu nad zemou pod nahami :)))

fuha ale 6.poschodi bez vytahu, to je celkom dobra kondicka :P

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net ženy odpusťte (-:O
:DDDD že eskalátor, ale to je aký fór :D ja rada behám po schodoch.... aj ako je na Hodžovom ten podchod s eskalátormi, tak kým sa ľudia vyvezú po tých schodoch, tak ja som už dávno hore :D vyzerá to komicky, keď sa sem tam obzriem....
ale ja som na sschody naučená... doma v dome kvantum schodov, na intraku sa často kazí výťah - 6. poschodie = kvantum schodov...
a istého času som mala takú úchlylku, že na Slavín som chodievala takmer každý deň a nie tými obkľukami po ceste ale pekne zdola zo starého mesta až hore po tých schodoch (neviem, či vieš, jaké myslím (-:O )