Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ano, na nasej lamavici vraj kmetoband, uh :D
tak na tu asi nepojdem :D
david hej, ale ojka spravne poznamenala, ze ziadne rošošó sa robiť nebude :)
tak a toho snehuliaka mozno este tento rok stihnete..podla mna sa este dockame snehu
ojka inak ta tvoja spolubyvajuca mi je strasne povedoma..nie je to nejaka celebrita? :D volakde som ju uz videla, v telke nebola? :P

J111

Kazdy Slovak ma problem s nemeckymi clenmi, je to normalne, lebo niektore sa lisia az velmo velmi. Podla mna ani naucit sa to nejako neda na sto percent.

ojka

no však preto by som ti dala budíka rovno i na šiestu, siedmu.... :D a nie jeden den, ale celý mesiac ((: chce to podľa mňa zmena denného réžimu (-:O

david23

ojka, ja sa lámať nejdem, lebo v piatok mám ten opravák z tej nepodarenej skúšky, tak idem teraz spať, nech sa v noci môžem učiť. naša fakulta má lámavicu vraj o 2 týždne, tak tam už snáď pôjdem a budem oslavovať urobenú skúšku:-))) tak aj ty si dieťa snehu?:-)))
j111 no do kelu! aj tak ďakujem:-))) Tebe sa to nemýli?

ojka

J111, oooo, tak ak si nespal, tak snáď sa bude v noci lepšie spať... ale zajtra by som ti aj tak ešte skôršieho budika naordinovala :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk