Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

noooo, dám vám inštrukcie ((:
naťukajte si mojevideo . sk, zadajte do vyhľadávania "karamelový drak" a kochajte sa... ja by som tú vec určite nezjedla, mne by to prišlo ľúúúúto (:
pekné to je
šikovný

ojka

inko, klidne, aj ťa pozvem na ten čaj :D
včera som si akurat kupila dokonca i na intrák dalšiu krabičku žíhlavového :D ja som čisté psycho :D

ojka

inko, no on nastúpil až po mne, a ako som stala v uličke, tak sa nejak predrel až ku mne a ďalej to nešlo... to vieš, rozhadzoval rukami, nadával, vražal a sácal a tak som to lizla, keď do mňa potom naschvál vrazil, že čo všade stoja ľudia, a je tu plno, a ešte mešká vlak,... to vieš, opitému a podguráženému stačí málo aby sa rozčúlil (:

noooooo, jo, moja indentita odhalená, toto je moje strapaté "ja", ktoré najčastejšia sa pohybuje po svete a škole :D a ďakujem ((:

*inko

ale nebudem im robit starosti so zihlavovym cajom, ved ja si stale z domu so sebou nosim svoj caj, alebo cistu vodu :)
jedine ze by si ma pozvala :D

*inko

coze? on ta udrel???
a preco si nesla inak ked si vedela ze nie je cisty
a hento su tvoje vlasiska? wooow :D peknu farbu mas, jasne nestrihaj, hrce sa teraz nosia :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk