Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

datelinka

mirabelka, teraz uz ano :-) o tom to je, aby sa tu ludia delili so svojou skusenostou.
a toto, co si napisala, je pri zvladani kazdej choroby najdolezitejsie:
"moja mila, ale vitamin C vsetku pracu nespravi, pracovat musi clovek hlavne na sebe, je to o pevnej voli, odriekani a prisnej diete.

je to tazka drina, ver tomu, viem, co hovorim, ale vysledky sa dostavia"

mirabelka, drzim ti palce :-)

mirabelka1

datelinka

mas pravdu, necakam radu, ja som si uz cestu vybrala. ale nechcem ani nikoho blahorecit.
chcela som sa jednoducho podelit o svoju skusenost, nic viac.

mirabelka1

ZARA16

ale pravdu mas v tom, ze megaskorbicka liecba...teda liecba vit C je vhodna aj ako doplnkova popri klasickej liecbe, ktoru dokonca zefektivnuje. ale ja, s mojimi skusenostami by som uz na chemoterapiu nesla. nechcem nikomu vnucovat svoj nazor, ani sa skriepit o to, kto ma pravdu, jednoducho som to zazila. este nemam vyhrane, ale verim, ze vyhram, inak by som do toho nesla.

mirabelka1

43
ked mate vazny zaujem, dajte mi kontakt na vas, je to na dlho a neda sa to riesit vo fore
hlavne necakajte, az zacnu zlyhavat organy, vtedy sa uz neda nic robit

mirabelka1

ZARA16

moja mila, ale vitamin C vsetku pracu nespravi, pracovat musi clovek hlavne na sebe, je to o pevnej voli, odriekani a prisnej diete.
je to tazka drina, ver tomu, viem, co hovorim, ale vysledky sa dostavia

RNG

macca, velmi lutujem, ze sa musia takto niektori tu limitovat, ale zialbohu hraju priehladnu hru, ktora sa nezlucuje s objektivnostou.
Bol by som velmi rad, aby tu rozni zadavali rozne mozne clanky, ci uz pro alebo proti, na tom nezalezi, ved je to tu o slobode vyjadrovania sa a prinasani informacii pre druhych, ale urcita forma a dekorum sa ma v civilizovanych platformach udrzovat, inac nastane chaos.

Macca

Je pekne sledovat ako v takychto diskusiach kazdemu vyjde prava tvar najavo. Takze sa mozete docasne rozlucit s Denzom a binghamom.