som ja divna alebo co???

Príspevok v téme: som ja divna alebo co???
co s tou ...

zdravim
mam taky problemik.. som s priatelom este len kratko,pozname s auz dlhsie ale vo vztahu je to kratucko. no a on ma kamaratku z detstva,co sa poznaju skoro od narodenia.zenska otehotnela,chlapik sa na nu vykaslal,tak si nasla dalsieho aj on sa na nu vykaslal a teraz si hlada muza k sebe aby dieta malo "kompletnu" rodinu.moj priatel jej dak cislo na kamosa,ten jej nasluboval ze si ju vezme a mludy.opity bol ale ona mu i tak na to vsetko skocila naivne.tomu nerozumiem jak moze byt niekto tak naivny.. no ale k veci. ona je hotova bo tamen nedviha telefon ju ignoruje a vkuse ta tava vyvolava mojmu.a vypisuje.i ked jej napise ze je so mnou ta i tak pise dalej jakeby nic.abo len pride za nami a zas akoby nic.ze my mame debatu alebo co to ju nezaujima.strasne ma to zerie.ale co mozem zrobit ked sa poznaju vyse 20 rokov a spolu vyrastli? ja mu nechcem a nebudem zakazovat s nou komunikovat.ale tak ide ma frajer odprevadit a hovori o nej jak ju lutuje? alebo ja som taka ze si to velmi pripustam.. neviem. ako by ste vy to riesili? lebo mne to vyslovene vadi ked sedime niekde a ona mu vkuse vola 8x za vecer ze tamtem jej nedviha a ze sa ide hodit pod vlak a podobne kecy

co s tou ...

ona ma 25 a dieta uz ma 5 rokov. zavolat si ju bokom a povedat jej rovno co si myslim? ale na druhej strane nechcem ju este viac deptat ze otravuje.i ked otravuje. IQ zrejme vysoke nema ked sa doslova vnucuje kazdemu chlapovi co okolo nej prejde.je to zufale. vcera pri nas zase sedela aj s nejakou jej kamaratkou a zrazu zbadala toho chlapika co ju taha za nos tak sla za nim.on zas vypite mal tak pusinky pusinky.. a jej kamoska sama povedala ze to nie je normalne.no co s nou robit? aj mi vadi ale ani nechcem aby prisla o cloveka ktory s nou vyrastal.a to by som si ani nedovolila zakazovat im sa stretavat.mne nevadi ze su kamarati.ale to ze stale otravuje a vtiera sa

janka24

Ta baba nebude mat v poriadku IQ..kolko ma rokov?Tehotna a sa stresuje kvoli hladaniu partnera namiesto starania sa o seba a prichodu dietata. Z toho vyplyva aj čo bude robit po porode.
Prepačte moj názor.
Asi aj mna by z toho chytali depky ...z nej.Neviem ako ti poradit, zjavne tvoj priatel ju dost lutuje. Nemá ona mamu,alebo inu kamošku? Je fajn,že ju ma tak rad a asi sa citi sama,ale to otravovanie Vás ,hraniči trochu z hysteriou...Podla mna ako dospela by mala pochopit,že dvaja partneri potrebuju sukromie...