iná sexuálna orientácia

Príspevok v téme: iná sexuálna orientácia
zlopamätná

Píšem sem preto, lebo to musím zo seba dostať. Zistila som, že mojej dospelej dcére (20 rokov)sa páčia ženy a má aj vzťah. Tušila som to už dávnejšie, ale vtedy ma dcéra presvedčila o opaku. Teraz už viem naisto, že je to inak. Mali sme spolu rozhovor, kde som jej povedala, že ma nesklamala, predsa za to nemôže, mám ju rada takú aká je - ved je moja a že budeme aj s manželom vždy pri nej stáť. Aj keď sa mi to zdá neprirodzené, neberiem to tragicky - sú aj horšie veci v živote - už som bola skúšaná dosť. Veľmi som sa bála, že by som ju mojím odmietnutím mohla stratiť. Len som jej povedala, že ďalej nechcem o tom nič vedieť a nechcem aby jej priateľka chodila k nám na návštevu (pred tým zistením chodila). Viem, že ju diskriminujem oproti jej sestre, ktorá má vzťah s chlapcom a ten k nám chodí, ale neviem si pomôcť...Bavíme sa normálne, len keď padne nejaká sexuálna téma alebo narážka sme teraz nejaké rozpačité. Nepýtam žiadnu radu, dcéra bola rada, že už nemusí nič tajiť - povedala, že som sa zachovala skvelo - len som to zo seba potrebovala dostať. Vďaka za pochopenie.

egresko

Naozaj ju netreba odsudzovat, v dnesnej dobe su rozne sexualne orientacie ako homosexualia ci pedofilia, ale odsudozvat ludi len na zakalde toho je ako keby si odsudzovala cloveka za to ze ma rakovinu. Tomu treba pomost a nie odsudit.

usiko

zlopamatna,

zachovala si sa podla moznosti fakt skvele, keby si vedela, kolko rodicov takto pride o svoje deti len preto,ze sa s tym nedokaze zmierit.....

Je dolezite si uvedomit, ze rodicia, ktori silou mocou chcu na niekoho hadzat vinu /a to teraz nepatri tebe/ by mali pouvazovat nad tym, ze oni to dieta splodili, takze ono si homosexualitu nevybralo, ale rodicia mu urcili cestu.....je to zamozrejme scestne, co som teraz napisala, ale scestnejsie je, ak rodic zanevrie na svoje homozexualne dieta,s tym, ze sa ma ist liecit a podobne....

Zlopamatna, jasne ze diskriminujes svoju dceru, ale ona si myslim, ze i je neskonale vdacna za to, ako si sa zachovala...za to, ze vie, ze ju este stale privinies, ze sa moze citit u teba bezpecne.....

..mozno by si si mohla trochu postudovat o tejto teme na nejakych vaznejsich stranka a po case sa zmieris s tym, ze jej priatelka bude chodit aj k vam domobv...uvidis, cas ukaze.....

...je dolezite mat stale na pamati, ze homosexuali to maju aj bez odsudzovania takze...ved z kolkeho mnozsrva si mozeme vybrat my a ich je len cosi cez 4 percenta vraj...a to uz nehovorim o odsudzovani...

Drzim palce...