make-up

nikuška

ja Ti porádím make-up značky vichy.Vyberieš podla typu pleti...su vyborne...sice trosku cenovo naročnejšie ale stoja za to

hanussska

ja pouzivam Max Factor miracle touch a som spokojna, zatial najlepsi make up co som mala, este som mala aj loreal true match a tiez bol dobry

samantha

ja pouzivam max factor colour adapt a jednym z najlepsich aky som do teraz mala. Krasna a bezchybna tvaricka spociva vsak aj v profi namalovani. Ako podklad pouzivma krem od l´orealu - nerobi ziadne supinky, pockam cca 5 min., nanesiem si make-up max factor - vyhoda je v tom ze sa super rozotiera a nerobi ziadne flaky, a nakoniec za cca 5 min. si nanesiem puder stetcom - momentalne pouzivam maybelline ale teraz som si kupila max factor creme puff - zatial som ho este nepouzila, ale verim, ze bude dobry - potom napisem.

monro

Ja pouzivam Max factor lasting performance. Je vyborny, pekne kryje, farebne zjednoti celu tvar, dlho vydrzi. Vyskusaj.

musska

ono je to velmi tazke, lebo kazdemu vyhovuje nieco ine. To co je podla mna uplny o nicom, unej babe vyhovuje. Skus ist do parfumerie, kde sa aj vyznaju, povies co od make upu ovakavas a ti poradia..