Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

eJoy® - tabletka novej generácie určená na podporu erekcie je už aj na Slovensku

Zabudnite na všetky doterajšie tabletky počnúc známou modrou pilulkou a končiac pilulkami sľubujúcimi zázraky na počkanie.

eJoy - obrovská sexuálna energia Zdroj foto: eJoy

Kto čo i len raz vyskúšal nejaký prostriedok na posilnenie svojho sexuálneho apetítu alebo výkonu, ten nám dá za pravdu v dvoch veciach. Prvou je, že Viagra známa aj ako „modrá tabletka“ určite funguje, no aj má vysokú cenu a niekoľko vedľajších účinkov. Druhou je, že väčšina ostatných piluliek nefunguje. Paradoxne, napriek tomu, že aj ony majú vysokú cenu.

V čom tabletky v minulosti zlyhali

Ak nechcete absolvovať lekárske vyšetrenia a kupovať si len tabletky na erekciu na predpis, jedinou možnosťou sú prípravky bez lekárskeho receptu. Veľa ľudí s nimi však má nie najlepšie skúsenosti. Dôvody sú dva: prvým sú prehnané očakávania a druhým nekvalitné zloženie týchto prípravkov.

Väčšina rozličných piluliek a tabletiek, ktoré sa v minulosti u nás predávali, nebudila dôveru ani na prvý pohľad. Bombastické sľuby o nikdy nekončiacej erekcii alebo nebodaj o predĺžení penisu nemohli mať ani zďaleka reálny základ.

V čom je eJoy® iný?

eJoy® je úplne nový produkt, za ktorým stojí spoločnosť Pharmatico Ltd. so sídlom v Londýne. Ide o tabletku novej generácie, ktorá je určená na podporu erekcie a zvýšenie potencie. Tieto účinky sú nielen deklarované, ale už aj overené tisíckami mužov po celom svete.

Na Slovensku je tabletka zaregistrovaná na Úrade verejného zdravotníctva SR, čo znamená, že spĺňa všetky najprísnejšie kritéria pre certifikáciu a riadny predaj. Nejde teda o žiadny produkt, ktorý by bol privezený zo zahraničia a mal nejasný pôvod.

eJoy® má navyše 100 % prírodné a veľmi jasné zloženie. Obsahuje týchto 5 účinných látok:

  • Žerucha peruánska, známa aj ako Maca - prírodné afrodiziakum

  • Saw Palmetto - palmovitá rastlina využívaná na riešenie problémov prostaty

  • Kotvičník zemný - rastlina pochádzajúca z Ázie zvyšujúca hladinu testosterónu

  • L-Arginín - aminokyselina podporujúca vylučovanie rastového hormónu u mužov

  • L-Citrulinín - aminokyselina zlepšujúca prekrvenie pohlavných orgánov

Overená kvalita

Že nekupujete v prípade eJoy-a žiadnu mačku vo vreci, je jasné už pri letmom pohľade na referencie alebo skúsenosti ostatných mužov napríklad na internetových fórach alebo v diskusiách. Napr. táto aktuálna recenzia na eJoy, v ktorej autor popisuje svoje skúsenosti, hovorí jednoznačne v prospech kvality prípravku. Najčastejšie muži udávajú nasledovné pozitívne účinky:

  • zlepšenie pevnosti a kvality erekcie

  • predĺženie pohlavného styku

  • zvýšenie chuti na sex

  • zlepšenie zdravia svojej prostaty

ejoy sex Zdroj foto: Shutterstock.com

U každého muža môže byť ale nástup účinkov a ich intenzita naozaj veľmi individuálna. Niekomu stačí užívať tabletku jednorazovo vždy pred pohlavným stykom, ďalší muž zas má dobré skúsenosti najmä vďaka dlhodobejšiemu užívaniu aspoň 2 až 3 mesiace.

Dávkovanie je veľmi jednoduché. Jedna dávka pozostáva z dvoch tabliet, pričom maximálna denná dávka sú 4 tablety. Čím menej závažný je váš problém napríklad s nízkym libidom alebo nekvalitnou erekciou, tým skôr sa pozitívne účinky prejavia.

Kde kúpiť a prečo vyskúšať tabletku práve teraz?

Najlepšiu cenu aj podmienky dodania získate pri objednávke priamo od oficiálneho distribútora eJoy® pre Slovenskú republiku. Odporúčame teda navštíviť oficiálnu webovú stránku www.ejoy.sk, kde si môžete vybrať balenie, aké len chcete. Najlacnejšie balenie 24 tabliet stojí len 27,90 €.

A prečo vyskúšať eJoy® práve teraz? Výrobca ponúka unikátnu garanciu: ak nebude s jeho účinkami ktorýkoľvek muž spokojný, môže ho vrátiť a peniaze dostane naspäť. To znamená, že ak si objednáte eJoy® práve teraz, je to doslova bez rizika - nemôžete nič stratiť, môžete len získať. Tak čo, využijete to? :-)

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať