Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusné žilky: preč s nimi, ale teraz navždy

Keď lekár premietne žily na kožu, uvedomíte si silu moderných technológií. MUDr. Štefan Munka, priniesol na Slovensko novinku. Máme najkvalitnejšiu techniku s prevratnou metódou.

Vďaka metóde CLaCS už dokáže urobiť koniec metličkám navždy. Ide o synergiu špeciálneho lasera a sklerotizačnej terapie pri veľmi intenzívnom chladení. Pod lampou, ktorá premieta žily priamo na kožu, sa pri silnom chladení a stimulácii laserom špeciálnej vlnovej dĺžky, vpichuje do žily sklerotizačný roztok. Zákrok je absolútne bezbolestný.

Zdroj foto: Medicentrum

Metóda CLaCS

vznikla v brazílskom Sao Paulo v roku 1999. Jej autorom je svetovo uznávaný flebológ, profesor Kasuo Miyake. Na Slovensku a v Čechách sa doteraz nerobila, začali s ňou vo zvolenskom Medicentre. “Diagnostika kozmetických žiliek spočíva v hľadaní tzv. feeder vein, vyživovacej žily. Tú voľným okom nevidíme. Vidíme iba žilky, ktoré sú problémové. Keby sme ich však odstránili a vyživovaciu žilu nechali nedotknutú, v krátkom čase by sa metličky obnovili,” vysvetľuje cievny chirurg Štefan Munka.

Metličky sa obnovia pri odstraňovaní povrchových žiliek laserom. Čo sa už bežne robí vo viacerých dermatologických centrách na Slovensku. Nový spôsob však zasahuje hlbšiu žilu (až 10 mm pod povrchom) a vďaka lampe VeinViewer Vision2, tak dokážeme odstrániť pričinu metličiek. Metóda CLaCS je zárukou, že metličky sa neobnovia.

Zdroj foto: Clinica Miyake

Nepôjdem do plaviek, mám na nohách hrozné metličky

Jana má takmer 50 rokov, ideálnu postavu a zdravie, aké by chcela každá tridsiatnička. Napriek tomu, že má zdravé cievy, trápi ju estetický problém - popraskané žilky na zadnej strane kolien a na stehnách. V zime je na ne ľahké zabudnúť, lebo sú skryté, ale v lete sú problémom nie len v plavkách, ale aj pri nosení sukní odhaľujúcich kolená. Ak máte podobný problém ako naša klientka, objednajte sa na konzultáciu a dajte svojich nohám šancu!

Zdroj foto: Medicentrum
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať