Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako môže impotencia ovplyvniť váš vzťah?

Intímny život je dôležitou súčasťou partnerského vzťahu a keď to v posteli škrípe, môže sa to negatívne odraziť na kvalite vzťahu ako takého.

Erektilná dysfunkcia a impotencia majú veľmi často psychické príčiny a vyžadujú si citlivé riešenie zo strany obidvoch partnerov. Pomoc je, našťastie, vždy dostupná…

Zerex - impotencia a vzťahy
Zdroj foto: Zerex

Impotencia môže viesť až k rozvodu

Sexuálne uspokojenie nie je pre väčšinu párov len zdrojom čisto pohlavného uspokojenia. Kvalitný sex je aj o intimite a blízkosti, o utužovaní partnerského alebo manželského vzťahu – je jeho korením.

V prípade, že milovanie čoraz častejšie kazí impotencia a tento problém sa nerieši, dochádza k frustrácii a vzťah pomaly ale isto chladne. Dôsledky môžu byť rôzne – od pocitu nepochopenia a sklamania, cez neveru až po rozchod alebo rozvod. Častým sprievodným javom býva znížené sebavedomie a celkový pokles vitality a radosti zo života.

Pátranie po príčinách

Impotencia sa väčšinou neobjavuje náhle, ale prichádza pozvoľna. Buďte vnímaví k svojmu telu, aby ste dokázali zachytiť prvé príznaky impotencie a vyhľadať pomoc včas. Ak sú vaše problémy s erekciou spôsobené srdcovo-cievnymi, neurologickými, urologickými alebo pohlavnými ochoreniami či užívaním liekov, zverte sa do rúk lekárov, ktorí vám pomôžu nájsť alternatívne farmaceutické prípravky, neohrozujúce váš sexuálny život.

Ak sú prameňom vašej zhoršenej potencie problémy vo vzťahu, je na čase naliať si čistého vína a otvorene sa porozprávať. Pomôže i návšteva psychológa, psychoterapeuta či sexuologickej poradne.

Trápi vás nadmerný stres v práci, pre ktorý vám už neostáva sila ani chuť na posteľné radovánky? Naštudujte si stratégie úspešného zvládania stresu, vďaka ktorým budete výkonnejší nielen v práci, ale aj v spálni.

Ako vylepšiť sexepíl?

Ak vás desí slovo impotencia ale zároveň nechcete svoj intímny problém riešiť v ordinácii urológa či sexuológa, odporúčame vám vyskúšať overenú alternatívu z prírody, dostupnú online. Certifikované tabletky s extraktom z Kotvičníka zemného stimulujú tvorbu testosterónu v tele muža, bez škodlivých vedľajších účinkov a sú vhodné pre všetkých mužov, bez vekových obmedzení.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Magiosa

Prosím vás pekne, čo to tu vypisujete a strašíte trpiacich mužov - veď chudák muž, čo trpí psychickou impotenciou po prečítaní týchto hlúpostí stratí potenciu už nadobro. Kotvičník je dobrý, ale text ste mali formulovať úplne iným spôsobom.
S pozdravom Magiosa, klinická psychiatrička a sexuologička.

Majko777

Ziaden kotvičnik mi nepomohol! A napil som sa ho litre,aj najedol. Vysledok žiaden. Žena je proste strašidlo. Mam jej už dost. Ale cudzia pichla ma zobudila ako 20 ročneho. Skumajte dalej. Vedci.