Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S týmto nápojom sa vám bude chudnúť jednoduchšie

Ak sa snažíte schudnúť, určite ste už vyskúšali niekoľko “zaručene efektívnych diét”, rôzne cviky na chudnutie a niektorí z vás možno aj hladovku. Existuje veľa spôsobov, ako schudnúť. Ak však chcete dosiahnuť pri chudnutí naozaj viditeľné výsledky, vyskúšajte nápoj na chudnutie FitoSlim.
fitoslim

Zdroj: Fitoslim.sk

Čo je FitoSlim?

FitoSlim je nápoj na chudnutie, pri užívaní ktorého nemusíte radikálne upravovať svoje stravovacie návyky. FitoSlim obmedzí vašu chuť do jedla, vďaka čomu automaticky začnete prijímať menej kalórií ako doposiaľ.

Prvé výsledky budete na sebe pozorovať už v priebehu prvého týždňa užívania. FitoSlim vám pomôže zbaviť sa tuku efektívne, navyše bez nežiaduceho jo-jo efektu. Svoju zníženú hmotnosť si tak udržíte dlhodobo.

Ako sa FitoSlim užíva?

FitoSlim odporúčame užívať 3x denne vždy niekoľko minút pred každým hlavným jedlom. V každom balení nájdete 21 vrecúšok, ktoré vám vystačia na 7 dní. Nápoj má osviežujúcu pomarančovú chuť a jeho príprava je naozaj jednoduchá. Vrecúško instantného nápoja stačí zaliať vodou.

Zdroj: Fitoslim.sk

Čo FitoSlim obsahuje?

Nápoj na chudnutie FitoSlim je zložený výlučne z prírodných látok. Jeho hlavnou zložkou je vláknina hľuzy konjac mannan flour, odborne nazývanej glukomanán. Základnou vlastnosťou tejto hľuzy je schopnosť zväčšovať svoj objem, vďaka čomu vyplní váš žalúdok a navodí príjemný pocit sýtosti. Takže jednoducho zjete menej ako predtým.

Ďalšou dôležitou zložkou je koncentrovaný extrakt plodu garcinia cambogia, ktorý blokuje účinok enzýmu acitropín. Ten je zodpovedný za ukladanie tukov vo vašom tele. Tým, že sa účinok tohto enzýmu zablokuje, ďalšie ukladanie tukov pre organizmus je oveľa komplikovanejšie.

So snahou rýchlo schudnúť sa spája aj nežiaduce ubúdanie kostrového svalstva, čo má za následok znižovanie bazálneho metabolizmu a následný jo-jo efekt. Preto sa pri chudnutí odporúča telesné cvičenie. Účinné látky l-glutamín a l-leucin, ktoré FitoSlim obsahuje, chránia váš organizmus proti nežiadúcemu úbytku svalov. Takto budete chudnúť rýchlejšie a správnym spôsobom.

Aké sú výsledky?

Účinok FitoSlimu na chudnutie dokazujú nielen naši spokojní zákazníci, ale sú preukázané aj výskumom, ktorý uznala Európska komisia pre bezpečnosť potravín. Skutočnosť, že nejde o ďalšie neúčinné zázračné tabletky na chudnutie, si môžete overiť priamo na jej webe.

Ak však chcete chudnúť ešte rýchlejšie, odporúčame vyhnúť sa konzumácii sladkostí a znížiť príjem tukov. Účinok FitoSlimu ešte znásobíte, ak do svojho režimu zaradíte aj viac pohybu. Ďalšie cenné rady, ako schudnúť, nájdete aj na blogu FitoSlim.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať