Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcete dlhšie mihalnice? Použite výživné sérum, ktoré vám ich predĺži.

Ktorá žena by netúžila po krásnych dlhých a hustých mihalniciach? Taká sa snáď ešte nenarodila. Je však pravda, že nie každej z nás príroda dopriala pohľad olemovaný takouto neprehliadnuteľnou krásou. Ale - existuje jednoduchá a efektívna cesta, ako takýto pohľad získať.
dlhe mihalnice

Zdroj foto: Pexels.com

Výživné sérum na mihalnice

Ak chcete mať dlhé a husté mihalnice, pravdepodobne ste už vyskúšali niekoľko typov riaseniek na predĺženie či zhustenie mihalníc alebo dokonca i umelé 3D mihalnice. Umelé riasy a maskary však často vytvárajú neprirodzený vzhľad alebo zlepia mihalnice dohromady. Ich používanie prináša so sebou aj svoje zdravotné riziká.

Kozmetickí experti preto vyvinuli zvláštne sérum, pomocou ktorého získate dlhšie, hustejšie a výraznejšie mihalnice aj bez použitia riasenky či umelých mihalníc. Práve sérum GigaLash je ten prostriedok, ktorý vám zaistí krásny pohľad olemovaný vašimi prirodzenými mihalnicami.

Ako to funguje?

Cyklus rastu mihalníc trvá približne 30 dní. Mihalnica, ktorá sa nachádza vo svojej konečnej rastovej fáze, sa uvoľní a vypadne. Patentovaná technológia EPM enzýmov, na ktorej je GigaLash založený, predlžuje rastový cyklus rias, vďaka čomu môžu mihalnice vyrásť omnoho dlhšie. Zároveň zabraňuje predčasnému vypadávaniu mihalníc, urýchľuje ich rast a zvyšuje ich pružnosť.

Prvé výsledky spozorujete už v priebehu 7 dní používania. Po dvoch týždňoch budú vaše mihalnice o 20 % dlhšie, a tým vaša premena ešte zďaleka nekončí. Nezávislé testy v profesionálnych salónoch krásy jednoznačne preukázali, že sérum na rast mihalníc GigaLash je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70 % viac objemu a až o 90 % väčšiu dĺžku.

Ako sa GigaLash používa?

GigaLash sa aplikuje jemným aplikátorom podobne ako očná linka. Zároveň so sérom môžete naďalej používať aj bežnú riasenku alebo make-up. Je však potrebné nanášať ho ako prvé v poradí, aby boli aktívne látky v priamom kontakte s pokožkou.

Sérum GigaLash je certifikované, testované a nespôsobuje žiadne podráždenie ani alergie. Jeho používanie odporúčajú stovky spokojných žien.

Novinky zo sveta krásnych mihalníc vás čakajú na blogu GigaLash.sk. Získajte zvodný pohľad vďaka prirodzene dlhým riasam, ktorým sa umelé mihalnice nikdy nevyrovnajú. Pretože skutočne dokonalé mihalnice sú len tie vaše vlastné.

gigalash serum na mihalnice

Zdroj foto: GigaLash.sk

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať