Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šialené a nekonečné potenie? Vieme ho vyliečiť na všetkých častiach tela.

Trpíte nadmerným potením dlaní, chodidiel, podpazuší alebo hlavy? Začínate sa báť, že pomaly ale isto stúpajúce teploty premáčajú vaše oblečenie, obuv alebo vrecká plné obrúskov na utieranie rúk? Rovnako ako vy sa cítili desiatky tisíc ľudí po celom svete. S našou pomocou svoje problémy prekonali. Nadmerné potenie na ktorejkoľvek časti tela liečime už 10 rokov a sme v tom najlepší na svete. Ruky, nohy, podpazušie aj ďalšie časti tela budete mať v suchu celé mesiace!
potenie

Hightech Development s.r.o. | Zdroj: súkr.archív

Ruky, nohy a podpazušie v suchu celé leto, celý rok? Ide to!

Ak patríte k ľuďom, ktorým potenie obmedzuje život do tej miery, že nie sú schopní normálne fungovať v spoločnosti, či ak sa spotíte len pri obyčajnej myšlienke na potenie a ľahkej nervozite aj keď je vonku chladno, sme schopní Vám pomôcť. Potenie dokážeme zastaviť úplne, kdekoľvek na tele, raz a navždy. Vieme, aké to je nebyť schopní niekomu podať ruku, meniť si niekoľkokrát denne oblečenie a čľapkať v topánkach. Nadmerným potením sme sami trpeli a pomohli sme nielen sebe, ale aj desiatkam tisícom ľudí. Stačí kliknúť na odkaz nižšie a vybrať si na akej partii tela sa chcete nadmerného potenia zbaviť.

Riešenie nadmerného potenia

VIDEO: Chorvátsky test účinnosti Electro Antiperspirantu

Electro Antiperspirant, jedno riešenie proti všetkým druhom potenia

Potíte sa kvôli stresu a neustále? Alebo kvôli chorobe zvanej hyperhidróza? Alebo jednoducho len z horúčavy? Každý Electro Antiperspirant bol pred uvedením na trh niekoľko rokov vyvíjaný a testovaný v spolupráci s tými najrenomovanejšími odborníkmi na nadmerné potenie s jediným cieľom. Zničiť nadmerné potenie raz a navždy, kdekoľvek na tele a hlavne bezpečne. Po niekoľkých použitiach Electro Antiperspirantu potenie zmizne a vy si budete môcť užiť svoje prvé jarné aj letné dni naplno, bez obáv z nadmerného potenia. Všetko garantované poprednými slovenskými a českými lekármi, tisíckami podporovateľov na sociálnych sieťach a zárukou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Viac informácií o Electro Antiperspirante

potenie

Hightech Development s.r.o. | Zdroj: súkr.archív

Riešenie odporúčané poprednými slovenskými a českými lekármi

Neponúkame chiméry a nesľubujeme nemožné. Electro Antiperspiranty používajú nielen desiatky tisíc ľudí, ale aj poprední slovenskí a českí lekári. Prednostka I. Dermatovenerologickej kliniky Univerzitnej nemocnice Staré mesto v Bratislave Prof. MUDr. Mária Šimaljaková, PhD., MHA., predseda Českej dermatologickej spoločnosti a prednosta dermatovenerologickej kliniky Královské Vinohrady v Prahe prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA. a prednosta Dermatovenerologickej kliniky SZU FNsP F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici, MUDr. Slavomír Urbanček, PhD. sa jednoznačne zhodujú, že Electro Antiperspiranty fungujú a celkom iste Vám s nadmerným potením pomôžu. V posudkoch nižšie nájdete telefónne čísla, na ktorých si môžete všetko overiť, prípadne si Electro Antiperspirant prísť vyskúšať.

Posudky lekárov na Electro Antiperspirant

potenie

Hightech Development s.r.o. | Zdroj: súkr.archív

Ako Electro Antiperspiranty fungujú

Na technológii, ktorá je v Electro Antiperspirantoch použitá, pracuje tím vedcov pod dohľadom lekárov špecializovaných na poruchy potenia neustále od roku 2008. Electro Antiperspiranty sú prístroje, ktoré dokážu pomocou mikropulzov nízkeho prúdu zastaviť činnosť potných žliaz v postihnutej oblasti za pár dní aj na niekoľko mesiacov. Zvyšok tela sa potí stále rovnako a teda je zabezpečená spoľahlivá termoregulácia aj odvod škodlivín. Partie, na ktorých Vás potenie trápi sa potiť prestanú a vy budete môcť normálne žiť. Po objednaní je prístroj doručený kuriérskou službou priamo k vám domov a vy môžete začať. K dispozícii je Vám vyškolená telefonická podpora aj záruka vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Kúpiť Electro Antiperspirant