Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ste po operácii alebo Vás to ešte len čaká? Vieme, ako skrátiť dobu liečby

Každá operácia je výrazným zásahom do organizmu a hojenie rán je zväčša dlhý a zložitý proces. Väčšina ľudí v takejto situácii túži po rýchlom návrate k bežným aktivitám či k práci. Dá sa ale doba liečby skátiť?
operacia kolena

ORIN Slovakia, s.r.o. | Zdroj: súkr.archív

Dĺžku liečby viete ovplyvniť

Vedeli ste, čo patrí medzi najčastejšie príčiny zdĺhavého hojenia? Je to predovšetkým zhoršenie prekrvenia tkaniva a nedostatočná funkcia lymfatického systému. To vedie k slabému zásobeniu kyslíkom a potrebnými živinami a tiež k zhoršenému odplavovaniu odpadových látok či k zaceleniu rany.

Ak k liečbe neprispejete vlastnou iniciatívou, nebuďte prekvapení ak:

  1. Sa do práce dostanete až po niekoľkých týždňoch či mesiacoch

  2. Celé mesiace nebudete môcť vykonávať bežné aktivity

  3. Zápal v tele bude pretrvávať

  4. Sa rany budú hojiť horšie, najmä vo vyššom veku

  5. Budete pravidelne pociťovať únavu

Účinným riešením je magnetoterapia

Liečebné a regeneračné účinky sú známe už viac ako 2000 rokov. Moderná magnetoterapia dokáže rozšíriť cievy a prekrviť tkanivo na toľko, že sa urýchľujú procesy hojenia. Magnetoterapia taktiež dokáže zmierniť bolesti, pôsobiť protizápalovo, posilniť a stabilizovať kostné tkanivo a človek sa dokáže do bežného života začleniť oveľa rýchlejšie.

Klinicky testované účinky

O tom, že magnetoterapia pôsobí blahodárne na ľudský organizmus niet pochýb. Sú známe klinicky testované účinky na rôzne ochorenia a medzi nimi aj na zlomeniny, opuchy a zápaly, pomliaždeniny či poúrazové stavy.

Liečba bez vedľajších účinkov

Magnetoterapia nemá na ľudský organizmus žiadne vedľajšie účinky.

Magnetoterapiu si môžete vyskúšať ZADARMO v rámci prebiehajúceho projektu

Chceli by ste si účinky magnetoterapie vyskúšať bezplatne? Môžete. Momentálne na Slovensku prebieha projekt Život bez bolesti, vďaka ktorému si účinky magnetoterapie môže vyskúšať každý. Zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov. A vy sa opäť môžete venovať športu, záhradke, deťom a práci naplno.

Chcete si magnetoterapiu vyskúšať zadarmo? Kliknite TU

V závere tohto článku chceme upozorniť na zaujímavú štatistiku: Vedeli ste, že až 17% pacientov podstúpi operáciu na základe nesprávnej diagnózy?