Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvažujete plastiku pŕs? Použite radšej toto.

Ak čítate tieto riadky, pravdepodobne patríte k tým ženám, ktoré nie sú spokojné so svojimi prsiami. Či už ide o veľkosť alebo tvar, príroda vám zrejme nenadelila práve to, čo by ste od nej očakávali. Ak zvažujete plastiku pŕs, rozmyslite si to ešte. Máme pre vás niečo lepšie.
plastika prs

Zdroj: Pexels.com

Krajšie prsia vám zabezpečia prírodné výživové doplnky

Áno. Je to vlastne veľmi jednoduché. Práve výživové doplnky na prírodnej báze sú tým prostriedkom, ktoré pomôžu zmeniť veľkosť či tvar pŕs k vašej spokojnosti. Tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ obsahujú výťažky z rastlín, ktoré obsahujú tzv. fytoestrogény. V podstate ide o prírodnú obdobu hormónu estrogén, najdôležitejšieho ženského pohlavného hormónu. Fytoestrogény stimulujú ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Tak dochádza k rastu pŕs a postupnému zväčšeniu poprsia .

Ide o výťažky z rastlín, ako sú napríklad sója, jam čínsky, angelika čínska, serenoa plazivá, senovka grécka či fenikel. Práve ich kombinácia dokáže podporiť rast prsníkov prírodnou cestou. Okrem týchto prírodných zložiek tabletky obsahujú aj kolagén, ktorý je dôležitý pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Prečo sú tabletky BreastEXTRA+ lepšie ako plastika?

Tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ predstavujú na rozdiel od plastickej operácie prirodzenú a bezpečnú cestu k väčším prsiam. Keďže prípravok obsahuje iba prírodné látky a žiadne chemikálie, farbivá a konzervanty, nemusíte sa obávať žiadnych negatívnych vedľajších účinkov.

Plastike by ste mali povedať nie aj z iných dôvodov. S plastickou operáciou pŕs sa totiž spájajú rôzne riziká, o ktorých by ste mali vedieť. K najčastejším komplikáciám po plastike pŕs patria infekcie, ktoré sa objavujú najmä po vložení silikónových implantátov. Vo vážnych prípadoch si môžu vyžiadať ďalšiu hospitalizáciu v nemocnici. K ďalším problémom po chirurgickej úprave pŕs patria krvácanie do vnútornej rany prsníka, jazvy na prsiach, či dokonca ruptúra, teda roztrhnutie alebo zhrubnutie tkaniva okolo implantátu. Nezanedbateľným rizikom, ktoré pri operácii podstupujete, je tiež samotná anestéza.

Okrem vylepšenia vzhľadu teda plastická operácia pŕs so sebou prináša množstvo nežiaducich efektov, ktoré vám môžu znepríjemniť život. Zvoľte teda radšej zdravšie riešenie v podobe výživových doplnkov. Užívanie prípravku je veľmi jednoduché. Stačí užiť 2 kapsule dvakrát denne a zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Objednajte si tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ na stránke www.megaprsia.sk alebo si ich kúpte v niektorej z lekární po celom Slovensku. Vezmite si na pomoc prírodu a získajte prsia, po akých ste vždy túžili.

breastextra+

Megaprsia.sk | Zdroj: súkr.archív

Princeznaaa

ano, už sa na nu chystam a neodradila ma ani bolest. Potrebuje to aj moje sebavedomie. S bolestou sa vždy da pracovat. SU rozne metody, ako sa jej zbavit, pomoct si od bolesti