Eliminujte z vašej domácnosti roztoče a prach

Stres, znečistené ovzdušie, smog. Žiadne z týchto slov vo vás určite nevyvolá príjemné pocity. Preto je veľmi dôležité, pokiaľ je to možné, a odteraz to konečne možné je, ovplyvňovať kvalitu vzduchu.
Čistička vzduchu

Philips | Zdroj: súkr.archív

Čistička vzduchu Philips AC3259/10 je dokonalým príkladom „must have“ každej domácnosti.

Čistý vzduch už za 8 minút*. Každý nádych sa počíta

Vzduch dokáže prečistiť už za neuveriteľných 8 minút od jej aktivovania. Špeciálny režim na zachytávanie alergénov je veľmi účinný pri odstraňovaní bežných alergénov nachádzajúcich sa vo vzduchu, takže smog a nečistoty zvonku sa už len tak jednoducho nestanú nevítanými hosťami u vás doma. Profesionálny snímač AeraSense navyše neustále kontroluje kvalitu vzduchu a pri jej zhoršení prispôsobí rýchlosť ventilátora. Zároveň disponuje aj tichým režimom, ktorý umožňuje nerušený spánok počas aktívneho čistenia vzduchu.

Vedeli ste, že vzduch doma môže byť dva- až päťkrát viac znečistený ako vonku?

Spôsobujú to aj roztoče alebo alergény zo srsti pĺznucich domácich miláčikov. Čističku vzduchu oceníte aj v prípade, že ste práve zrekonštruovali alebo kúpili nové bývanie. Nové nábytky, doplnky a bytový textil často uvoľňujú škodlivé plyny, vrátane formaldehydu a prchavých organických zlúčenín. Čiže látky, pred ktorými by ste vašu rodinu iste radšej ochránili.

Kvalitná čistička vzduchu zlepšuje kvalitu vzduchu, ktorý dýchame, a tým posilňuje imunitu. Ak je organizmus zaťažený vdychovaním nečistôt, dochádza k jeho oslabeniu. Negatívne účinky inhalácie škodlivín sa akumulujú a riziko ochorenia stúpa spolu s rastúcou dávkou týchto škodlivín,“ dodáva MUDr. Zuzana Vančíková, CSc, pľúcna lekárka, alergiologička, imunologička.

S čističkou vzduchu od Philips budete mať stopercentnú istotu, aký vzduch doma dýchate.

Ovládanie na diaľku

Našťastie, čističku vzduchu Philips AC3259/10 je možné vďaka aplikácii Air Matters ovládať z ľubovoľného miesta – prostredníctvom aplikácie môžete čističku vzduchu zapnúť, zmeniť rýchlosť jej ventilátora alebo skontrolovať životnosť jej filtra.

Využite akciu na čističky. Zakúpte si ju v období 1. 11. 2018 – 31. 1.2019 a získate späť 40 eur na váš účet. Viac informácií na www.philips.sk/cashback-cisticky.

čistička vzduchu

Philips | Zdroj: súkr.archív

Viac na www.philips.sk/zdravsivzduch.

*Vypočítané vydelením CADR 393 m3/h veľkosťou miestnosti 48 m3 (za predpokladu podlahovej plochy miestnosti 20 m2 a výšky 2,4 m) – model AC3259/10