Dokonalá pleť vďaka mikroprúdovej žehličke

Čistá a zdravo vyzerajúca pokožka je snom a cieľom každej z nás. Bez vrások a jazvičiek po akné, ako z titulky katalógu.

So zvyšujúcim vekom sa stav našej pleti zhoršuje, bojuje s nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a potrebuje čoraz dôkladnejšiu starostlivosť. Aj by sme si chceli nájsť čas na kozmetičku, no kedy? Práca, deti, manžel, domácnosť a návšteva kozmetičky ide ihneď na vedľajšiu koľaj. Existuje však možnosť, keď si kozmetickú procedúru môžete dopriať u vás doma. Všetko vďaka domácej mikroprúdovej žehličke Cougar.

Profesionálne ošetrenie u vás doma

Mikroprúdová žehlička Cougar využíva pokročilú mikroprúdovú technológiu, ktorá je účinnejšia ako galvanická technológia a výsledky sú pri tejto terapii omnoho kvalitnejšie. Žehlička umožňuje vykonať salónové kozmetické ošetrenie v pohodlí vášho domova, pre dosiahnutie prirodzene hebkej pokožky bez vrások a nedokonalostí. Účinne čistí zanesené póry pôsobením cez bazilárnu membránu, zlepšuje metabolizmus pokožky a jej schopnosť absorbovať krémy či séra, čím umožňuje blahodarným látkam dostať sa hlbšie do pokožky. Výborne vyhladzuje jemné vrásky okolo očí, či úst, ale aj hlbšie vrásky na tvári.

Využite dve procedúry v jednom

Mikroprúdová žehlička využíva dve procedúry pre dokonalý vzhľad vašej pleti. V prvom rade je to mikroprúdové ošetrenie, ktoré využíva mikroprúd. Žehlička Cougar sa môže použiť nielen na tvár, ale aj na pokožku tela, hlavne krk a stehná, keďže okrem redukcie vrások dokáže aj zlepšovať jej elasticitu, vypínať pleť, odolnosť a prinavracať jej mladistvý vzhľad. Na stehnách pomáha dokonca redukovať celulitídu.

V druhom kroku môžete pokračovať galvanickou procedúrou. Galvanický prúd omladzuje pleť a zároveň pomáha používaným krémom a séram lepšie sa vstrebávať hlboko do pokožky. Kombinácia pozitívnych a negatívnych iónov vedie k zlepšeniu mikrocirkulácie, urýchľuje metabolizmus pokožky, čo vedie k rýchlejšej obnove aktivity buniek, odbúravaniu a prevencii vrások. Pokožka bude opäť pružná a navráti sa jej mladistvý vzhľad.

Podľa štatistík sa za bežných okolností vstrebáva do pokožky len približne 15% blahodarných látok z krémov, ak sa aplikujú vmasírovaním rukou. Pri použití mikroprúdovej žehličky Cougar Massager sa toto číslo zvyšuje až na 60%.

Mikroprúdová žehlička

www.cougar.sk | Zdroj: súkr.archív

Doprajte si luxusné procedúry v pohodlí vášho domova aj niekoľkokrátdo týždňa. Za prijateľnú cenu si môžete dopriať kozmetické ošetrenie z predražených salónov a ešte ušetríte. Odporúčame využívať s účinnými sérami z rady Cougar, ktoré zintenzívnia pozitívne výsledky na vašej pleti.