TEEKANNE Ginger & Curcuma: Zlatý dotyk orientu plný zdravia

Trápia vás tmavé zimné dni a nedostatok slnka? Minimum slnečných lúčov má negatívny vplyv na našu psychiku a naša imunita bojuje s okolitými vírusmi a baktériami. Preto TEEKANNE vyrazilo do boja proti pochmúrným dňom a prináša hrejivý dotyk slnka v exotickom čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma.

Výnimočné účinky kurkumového čaju pozná medicína aj na Ďalekom východne a teraz si tento orientálný zázrak môžete vychutnať aj uprostred stredoeurópskej zimy. Kurkuma si pre svoju nezameniteľnú žiarivú farbu získala prezývku „indický šafran“ a jej hlavná zložka - kurkumín - zase obdiv vedcov, ktorí overili širokú škálu jej pozitívnych účinkov na ľudské zdravie.

Pikantný zázvor a jemu príbuzná kurkuma sú totiž majstri v boji proti zápalom, výdatne podporujú imunitný systém a navyše patrí medzi výborné antioxidanty, ktoré podporujú správnu činnosť mozgu. Výrazná zázvorová chuť zase vie povzbudiť myseľ, rozprúdiť energiu po celom tele a žiarivá zlatistá kurkuma rozjasní deň ako hrejivý slnečný lúč. Pripravte sa na jar a doprajte si šálku čaju TEEKANNE Ginger & Curcuma, elixír zdravia a vitality z východu. Najlepšie chutí s medom a citrónom.

TEEKANNE Ginger & Curcuma

TEEKANNE | Zdroj: súkr.archív

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte http://www.teekanne.sk/

Zazvorka

Je super, že sa kurkuma dostáva do povedomia ľudí, aj keď v kombinácií zo zázvorom to asi nebude pre každého, myslim, ak ide o žalúdok... no treba skúsiť užívať pravidelne lyžičku roztopeného kokosoveho oleja s kurkumou , rovnako tak aj tekvicové a ľanové semienka a budete prekvapení, čo všetko vo vás žije :)