Zistili sme, ako mať šťastné črievko

Stalo sa Vám už niekedy, že Vám grúlilo v bruchu práve v tej najnevhodnejšej chvíli? Napríklad v tichej čakárni plnej ľudí? V tom okamihu väčšina pohľadov pravdepodobne smerovala na vás. Nič príjemné, však? Nemusíte sa však cítiť zahanbene. Prípadné ťažkosti s trávením postihujú takmer každého z nás. Neuspokojte sa však s touto informáciou, ale radšej spozornite.
crevo a travenie

Orin Slovakia | Zdroj: súkr.archív

Znepríjemňujú nám život

Pocit plynatosti, nadúvania brucha či nepravidelnej stolice nám znepríjemňujú život. Najhoršie však je, ak tieto pocity prežívame v práci alebo pri našich voľnočasových aktivitách. Nevieme sa totiž naplno sústrediť, necítime sa komfortne a uvedomujeme si, že takto dlhodobo nechceme fungovať.

Toto sú dôležité signály

Ak váš žalúdok často pociťuje hlad, máte zápchu alebo hnačku či dokonca potravinovú intoleranciu, pravdepodobne ide o znamenie, že nemáte dobrú mikroflóru v črevách. Existuje však na uvedené problémy účinné riešenie? Čo myslíte?

My vieme...

Vieme, že existuje. Ak hľadáte účinné riešenie, ako si s podobnými problémami poradiť bez zbytočných liekov, ktoré obsahujú návykovú chémiu, čítajte ďalej. Vedeli ste, že v našich črevách sa nachádzajú celé kolónie baktérií, pričom niektoré sú dobré a niektoré sú veľmi zlé? Dennodenne sa tu odohrávajú obrovské boje. Bohužiaľ často vyhrávajú zlé baktérie a vtedy je náš imunitný systém ohrozený. Sme častejšie chorí, prichádzajú problémy s trávením atď. Účinným riešením je teda podporiť zdravú črevnú mikroflóru a to je možné len vďaka kvalitným probiotikám.

črevo

Orin Slovakia, s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

Počuli ste už o nich?

Pojem probiotikum je možno ešte stále pre mnohých z nás neznámy pojem. Ak však začnete s užívaním tých správnych probiotík ešte dnes, určite čoskoro pocítite väčší komfort po jedle, zaznamenáte menej črevných plynov, pravidelnú stolicu, zlepšený imunitný systém a oveľa viac.

Chcete vedieť ako si vybrať tie správne probiotiká a v čom všetkom Vám ešte môžu zlepšiť zdravie?

Áno, chcem vedieť viac.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.