Navždy štíhla! Ako nato?

Túžite sa konečne a na veky vekov zbaviť nadbytočných kilogramov? Potom sa zverte do rúk odborne vyškoleného terapeuta na bielkovinovú diétu PROFIDIET® a dajte sa na cestu príjemného chudnutia v 4 fázach na úkor tukového tkaniva a bez pocitu hladu.
chudnutie a meranie

Profidiet | Zdroj: súkr.archív

Proteínová diéta je jedna z mála medicínsky zmysluplných ciest, ktoré vedú k redukcii telesnej hmotnosti na úkor tukového tkaniva, pričom sa zároveň chráni tkanivo svalové. Za jej otca sa považuje profesor Blackburn z amerického Harvardu, ktorý už v roku 1973 sformuloval protokol Protein Sparing Modified Fast („bielkoviny šetriace modifikovaný pôst“), čím položil základ proteínových diét.

Puding s banánovou príchuťou Profidiet

Puding s banánovou príchuťou Exclusive / Profidiet | Zdroj: súkr.archív

Zmena na celý život

Nejde o to, schudnúť, ale už nikdy nepribrať! Bielkovinová ketogénna diéta dokáže postupne zredukovať vašu hmotnosť až o 7 - 10 kg za mesiac bez JO-JO efektu. Zároveň vás privedie nielen natrvalo k ideálnej hmotnosti, ale naučí vás aj zdravým stravovacím návykom.

Ako Profidiet® funguje?

Celý proces tejto zrozumiteľnej, bezpečnej a účinnej diéty vedie v 4 za sebou idúcich fázach. Princíp je v pravidelnej konzumácii biologicky vysoko hodnotných bielkovín z mlieka, sóje a vaječného bielka v podobe slaných a sladkých jedál Profidiet®, s povolenou zeleninou, ktoré v organizme navodia vznik ketolátok (kyselina acetoctová, betahydroxymaslová, acetón).

Ketolátky sú totiž nielen energeticky veľmi bohaté, ale sú aj zdrojom energie pre mozog a tiež prirodzenou cestou navodzujú pocit nasýtenia. Ten sa zvyčajne dostaví na druhý deň po začatí diéty a vďaka tomu nepocítite hlad. Hyperproteínová strava súčasne chráni svalové tkanivo, takže sa úbytok kíl deje predovšetkým na úkor tuku.

Navyše sa jedlá PROFIDIET® dopĺňajú cielene volenými druhmi zeleniny s dostatočným množstvom sacharidov nevyhnutných na normálne fungovanie organizmu.

Placky s príchuťou lososa Exclusive Profidiet

Placky s príchuťou lososa Exclusive / Profidiet | Zdroj: súkr.archív

O čo ide?

Prísun dostatočného množstva kvalitných bielkovín za súčasnej redukcie prísunu cukrov a tukov vedie v zdravom organizme k navodeniu zvláštneho metabolického stavu – ketózy, v dôsledku ktorého:

  • dochádza k redukcii hmotnosti prevažne na úkor tukového tkaniva, čo je možné objektivizovať meraním na bioimpedančnej váhe;
  • je takmer stopercentne chránené svalové tkanivo ako zdroj energie;
  • väčšina klientov nemá v priebehu diéty pocit hladu;
  • zhruba polovica klientov v priebehu diéty veľmi dobrú, niekedy až mierne euforickú náladu.

V dnešnej dobe existuje mnoho spôsobov, ako schudnúť. Možno aj rýchlo, lacno a bez námahy, ale vo väčšine dostupných metód nie natrvalo. Nieže by bol problém vo vás, ale ak sa neustále pokúšate schudnúť a nedarí sa vám zredukované kilogramy udržať, zrejme vám ani jedna metóda chudnutia nepomohla zmeniť spôsob stravovania a životného štýlu, ktoré sú alfou a omegou k trvalo udržateľnému výsledku.

Diéta PROFIDIET, ktorá patrí do malej skupiny diétnych prístupov, vám síce nesľúbi schudnutie bez námahy a za pár dní, avšak ponúka chudnutie pod odborným dohľadom a s pravidelnými konzultáciami vyškoleného terapeuta s cieľom pomôcť vám k trvalej zmene.

PROFIDIET nezaručuje iba schudnutie, ale zároveň vám pomáha zlepšiť zdravie a predĺžiť život. Princíp diéty PROFIDIET, ten tkvie vo zvýšenom príjme kvalitných bielkovín, efektívne nastavenom kalorickom deficite a zníženom príjme sacharidov, ktoré zaručia, že schudnete výlučne z tukového tkaniva, pričom Vaše svaly budú pred odbúravaním chránené.

Kvalitnými a chutnými bielkovinovými produktmi, ktorých je vyše 150 druhov, je chudnutie príjemné, bez nervozity a pocitu hladovania. Redukčný program PROFIDIET je zostavený do 4 fáz, ktoré zabezpečujú plynulý návrat sacharidov do jedálnička bez toho, aby váš organizmus zaregistroval, že ste nejakú diétu ukončili.

Chrumkavá tyčinka s čokoládovou príchuťou Exclusive Profidiet

Chrumkavá tyčinka s čokoládovou príchuťou Exclusive / Profidiet | Zdroj: súkr.archív

Preto sa po ukončení redukčného programu, kedy budete mať už osvojené nové stravovacie návyky, nebudete musieť obávať JOJO efektu a dlhodobé výsledky si budete udržiavať prirodzene a podvedome natrvalo.

Chcete sa opäť páčiť sama sebe? Rozhodli ste sa vyskúšať Profidiet®? Všetky potrebné informácie získate na www.profidiet.net

Profidiet®

Čas na zmenu, čas na Profidiet