Jediná prírodná kozmetika s minerálnymi soľami Dr. Schüsslera pre starostlivosť o pleť na bunkovej úrovni

Prírodná kozmetika s minerálnymi soľami

Schüssler Natur CosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Vedeli ste, že naše bunky pre ich správne fungovanie potrebujú určité soli?

Vedeli ste, že tieto esenciálne soli nemôžeme dostať do organizmu konzumáciou potravín, pretože svojou veľkosťou nemôžu preniknúť cez bunkovú membránu?

Nedostatok esenciálnych solí v bunkách, prevráti celý proces bunkového metabolizmu, ktorý môže spôsobiť štrukturálne, funkčné zmeny v organizme.

Prírodná kozmetika s minerálnymi soľami

Schüssler Natur CosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Existuje riešenie!

Dr. Wilhelm Schüssler, lekár nemeckého pôvodu, v roku 1873 vyvinul soľnú terapiu, ktorou sa nedostatok informačného účinku 12 esenciálnych solí v organizme môže energeticky, na úrovni informácii nahrádzať. Na základe techniky homeopatie vytvoril tzv. Schüsslerove soľné činidlá, ktoré pomáhajú pri biochemickej eliminácii intracelulárneho deficitu solí stimuláciou a obnovením metabolickej rovnováhy. Tieto soli sú známe v tabletkových formách.

Prírodná kozmetika s minerálnymi soľami

Schüssler Natur CosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Každý minerál má v tele viac funkcií. Množstvo minerálov, ktoré telo potrebuje, je ovplyvnené vekom, pohlavím, zdravím a fyzickou aktivitou. Ak sa do tela dostane menej minerálov alebo trpíte poruchou vstrebávania, inkorporácie, vedie to k rôznym ochoreniam.

Prečo však potrebujeme krém, keď forma tabletiek takisto vplýva na našu pokožku?

Otázka je oprávnená, ale podľa dobre známeho homeopatického pravidla sa liečivé procesy nášho tela odohrávajú zhora nadol, zvnútra von a naše telo vždy uprednostňuje orgánové systémy (napr. obeh, dýchanie), ktoré sú dôležitejšie pre život. V dôsledku toho sú procesy, ktoré prebiehajú v pokožke alebo v blízkosti jej povrchu, naposledy regenerované.

Napríklad zbytočne začneme aplikovať Siliceum a Calcium fluoratum kvôli predčasnému starnutiu pokožky, veď naše telo začne najprv doplňovať nedostatky našich väčších orgánov a žíl a až potom príde na rad naša pokožka.

Podľa našich skúseností, ak je naším prvoradým cieľom napraviť estetické nedostatky pokožky, odporúča sa užívanie tabletiek a používanie krémov súčasne, aby sa urýchlili ich procesy a potom, po ukončení liečby tabletkami, pokračovať v udržiavacej liečbe krémom. Obyčajne sa vyžaduje najmenej pol roka liečby. Ďalšou veľkou výhodou kozmetických krémov zn. Schüssler je, že podľa diagnostiky tváre môžeme krémy individuálne kombinovať.

Prečo sú produkty Schüssler Natur CosMEDics jedinečné?

Produkty Schüssler Natur CosMEDics sú jedinečné, pretože popri 100% - ných prírodných zložiek obsahujú aj soli Dr. Schüsslera. Kombinácia prírodných kozmetických zložiek a minerálnych solí je jedinečná v starostlivosti o pleť, pretože vďaka mechanizmu pôsobenia biochemických solí môžu pomôcť nielen na úrovni povrchu, ale aj na úrovni buniek a tkanív tým, ktorí trvalo používajú výrobky Schüssler Natur CosMEDics.

Pre nás slovo prirodzené nie je len reklamný trik alebo módny prívlastok, skutočne veríme v účinnosť našich prírodných zložiek. V procese tvorby kozmetiky Schüssler kladieme veľký dôraz na 100% - ný prírodný pôvod zložiek. Schüssler Kozmetika garantuje, že jej výrobky sú bez chemických zložiek a neobsahujú ropné a parabénové deriváty.

Ste jedinečná. Vaša pokožka tiež. Prírodná kozmetika zn. Schüssler. Prirodzene pre vás.

Prírodná kozmetika s minerálnymi soľami

Schüssler Natur CosMEDics | Zdroj: súkr.archív