Prírodné extrakty a oleje, ktoré vyhladzujú vrásky

Objavujú sa najprv na čele, okolo očí a okolo úst, ale so vzácnymi zložkami môže byť proces vzniku vrások redukovaný.
Prírodné extrakty a oleje, ktoré vyhladzujú vrásky

Schüssler kozmetika | Zdroj: súkr.archív

Odhaduje sa, že u žien v priemere okolo 35-40 rokov života rastie nárok po pravidelnom používaní rôznych krémov proti vráskam. Našťastie existuje počet možností na zmiernenie vrások, avšak treba byť opatrný. V tomto Vám pomôže Schüsslerova tvárová diagnostika.

Oživenie oblasti okolo očí

V mladom veku je pokožka zamatová a jemná vďaka kyseline hyalurónovej. Vekom sa množstvo hyalurónu v tkanivách znižuje a pokožka sa stáva tenšou, suchšou, čo bohužiaľ vedie k tvorbe vrások. Podľa Schüsslerovej tvárovej diagnostiky, ak sa pokožka okolo očí náhle stenší, objavia sa hlboké mimické vrásky, štruktúra tkaniva sa začne meniť. Krém proti vráskam Age Protection Natural Eye Cream z rady Schüssler Natur CosMedics s prírodnými darmi pomáha pokožke regenerovať sa hneď od výskytu prvých vrások.

Očný krém age protection premium

Schüssler kozmetika | Zdroj: súkr.archív

Prírodný prémiový očný krém proti vráskam obsahuje zvýšené množstvo kyseliny hyalurónovej a rastlinných kmeňových buniek pochádzajúcich z pomaranča. Okrem toho je bohatý na cenné zložky, ako je hydratačná a osviežujúca damašská ružová voda, extrakt z nechtíka lekárskeho, kokosový a jojobový olej, ktorý zmierňuje vrásky okolo očí. Schüssler minerálne soli č. 10+11 v očnom kréme Schüssler Age Protection Premium redukuje opuchy očí a zjemňuje mimické vrásky.

Vrásky okolo úst

Počas rokov sa mení aj štruktúra pokožky: pružnosť sa znižuje, takže sa môžu okolo úst objaviť vrásky. Predtým, než pôjdete k plastickému chirurgovi, je dobré vedieť, že sada krémov Schüssler Age Protection obsahuje aj tri Schüsslerove soli, ktoré podporujú obnovu pleti aby žiarila ako predtým.

Nočný krém Age Protection Premium

Schüssler kozmetika | Zdroj: súkr.archív

Všetky tri krémy z radu Age Protection popri extrahovaných rastlinných kmeňových buniek a zvýšeného množstva kyseliny hyalurónovej obsahujú cenné a hlavne prírodné zložky, ako sú avokádo, bambucké maslo, jojobový a arganový olej, ktoré spolu hydratujú a vyživujú pokožku. Vysoký obsah kyseliny hyalurónovej v rýchlo absorbujúcich krémoch zn. Schüssler, podporuje zachovanie kolagénu v hlbších vrstvách pokožky, vďaka čomu je pokožka plná vitality, hydratovaná a svieža.

Zbohom, vrásky na čele!

Po rokoch sa okrem kyseliny hyalurónovej významne znižuje aj množstvo silicei (kyseliny kremičitej) v tkanivách. Krémy z radu Schüssler Age Protection Premium Natural Cosmetic preto obsahujú minerálnu soľ č.11 Silicea, ktorá môže pomôcť znížiť výskyt vrások na čele a okolo uší.

Prírodná kozmetika Schüssler Natur CosMEDics neobsahuje parabény a ropné deriváty, preto ich použitie je vhodné nielen pre pokožku ale chráni aj životné prostredie.

Ste jedinečná. Vaša pokožka tiež. Prírodná kozmetika zn. Schüssler. Prirodzene pre Vás!