7 dôvodov, prečo sa vám tentoraz naozaj podarí schudnúť a udržať si optimálnu hmotnosť aj do budúcnosti

Nesľubuje žiadne zázraky, nemusíte absolvovať žiadne návštevy lekárov, aby ste ho získali a dáva garanciu, že ak nebudete spokojní, nič neriskujete. Predstavujeme vám eSlim®.

Možno si poviete, že veď podobných prípravkov ste už videli mnoho, prípadne aj viacero z nich vyskúšali. eSlim® je však odlišný od konkurencie a aj od všetkého, čo tu doteraz bolo. Je určený pre mužov aj ženy a jeho pôsobenie je hneď v troch oblastiach vplyvu na hmotnosť súčasne, čo radikálne zvyšuje šancu na úspech.

1. 100 % prírodné zloženie

Základom úspechu a najdôležitejším faktorom, ktorým sa eSlim® odlišuje od konkurencie, je jeho zloženie. To je 100 % prírodné bez stabilizátorov, chemikálií, umelo vyrábaných látok či nekvalitných a škodlivých náhrad.

Naopak, v zložení nájdete látky, ktoré majú overené účinky na chudnutie, znižovanie hmotnosti a optimálny metabolizmus. Ide o divý pomaranč, L-Karnitín, zelený čaj, kofeín, chilli extrakt alebo vitamín C.

2. Žiadne vedľajšie účinky

S kvalitným a pre organizmus prirodzeným zložením súvisí aj bezproblémové užívanie z pohľadu možných vedľajších či nežiaducich účinkov.

Práve rozličné tráviace problémy, bolesti hlavy či vplyvy na krvný tlak bývajú kameňom úrazu iných podobných produktov. V prípade eSlim® však rozhodne nemusíte mať takéto obavy, s výnimkou vplyvu na hmotnosť ani nebudete vedieť, že niečo užívate.

3. Synergia účinkov

Spomínané tri oblasti pôsobenia eSlim® sú výsledkom synergie účinkov viacerých účinných látok a práve vďaka tomu pomáha prípravok tak efektívne na chudnutie. Široké zloženie sa tak prejaví pôsobením procesy spojené s metabolizmom a tukmi.

Jeho pôsobenie je spočíva v znížení chuti do jedla vďaka obsahu zeleného čaju, v zlepšení metabolizmu vplyvom divého pomaranču a kofeínu a v podpore spaľovania tukov vďaka obsahu chilli, kofeínu aj L-Karnitínu.

4. Jednoduché dávkovanie

Načo by boli všetky super účinky, ak by ste mali problémy pri dávkovaní? Výrobca pamätal aj na túto oblasť a spravil všetko pre to, aby to bolo čo najjednoduchšie. Preto je dávkovanie stanovené na 2 dávky denne, ideálne systémom ráno a večer a hneď po jedle. Jedno balenie vám vydrží až 15 dní a prvé pozitívne zmeny by sa mali objaviť už počas 2. mesiaca užívania.

eslim redukcia hmotnosti

Pharmatico CE s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

5. Dlhodobé užívanie

V prípade eSlim® nejde len o jednorazový a krátkodobý cieľ zníženia hmotnosti, ale aj o udržanie optimálneho metabolizmu a spaľovania tukov. Tomu je prispôsobené aj užívanie.

V praxi to znamená, že tabletky viete užívať aj niekoľko mesiacov bez prestávky a pokojne aj každý deň. Absencia nežiaducich či vedľajších účinkov a bezproblémové dávkovanie dlhodobému užívaniu doslova nahrávajú.

6. Certifikácia a kvalita

Všetky vyššie spomínané vlastnosti, charakteristiky či výhody sú podčiarknuté tým, že eSlim® nie je žiadnym anonymným produktom, ale má svoju kvalitu potvrdenú „úradne“.

Produkt totiž získal certifikát Úradu verejného zdravotníctva SR o tom, že spĺňa všetky prísne normy požadované na predaj a užívanie u nás. Prípravok patrí medzi najkvalitnejšie na trhu a práve certifikácia spolu s laboratórnymi testami túto kvalitu preukazujú.

7. Bezproblémová kúpa

Kľúčom k úspechu akéhokoľvek prípravku, ktorý by sa mal užívať dlhodobejšie, je jeho jednoduchá kúpa. V tomto má eSlim® navrch a ostatné značky by si z neho mali brať príklad.

Tabletky si totiž viete objednať bez predpisu, bez návštevy u špecialistov a aj bez toho, aby ste museli opustiť domov. Stačí navštíviť eshop oficiálneho distribútora www.eslim.sk, vybrať si balenie a potom už len počkať na doručenie kuriérom až k vám domov.