Toto sú 3 situácie, ktoré ničia váš sexuálny život a riešenie máte pritom na dosah ruky. Našli ste sa v nich?

Dnešná doba praje častému milovaniu a muži sú viac, než kedykoľvek predtým, považovaní za sexuálnych predátorov. Malá nehoda sa ale môže z času na čas pritrafiť každému.

Našli ste si novú známosť a prichádza deň D, kedy by ste sa mali prvý krát spolu milovať. Pre väčšinu mužov nejde o nič špeciálne, dokonca sú medzi nami aj „šťastlivci“, ktorí majú takýto deň D aj viackrát za týždeň. Všetky očakávania aj radosť však môžu z ničoho nič zmiznúť za pár sekúnd, ak vás prestane poslúchať vaša „mužnosť“.

Nemôžem, nevydržím, nemá to koniec

Mužov v prípade ich sexuálneho života tlačia najviac tri situácie. Prvým je problém s nedostatočnou erekciou, čiže so slabým stoporením. To sa môže prejaviť napríklad aj tým, že už po pár minútach erekcia oslabne a nie je možné ju obnoviť.

Nemenej dôležité, no už menej známejšie, sú problémy s dĺžkou milovania. Tu sa môže objaviť buď príliš rýchle vyvrcholenie, alebo naopak, nemožnosť dosiahnuť orgazmus aj niekoľko desiatok minút.

Najčastejšie vzniká problémy s predčasnou ejakuláciou a to v dôsledku vysokého libida, nervozity alebo stresu. Spoločným menovateľom je zvýšená vzrušivosť, takže už po niekoľkých minútach sexuálneho dráždenia príde k orgazmu.

Znecitlivenie nie je ideálna voľba

Muži riešia problém s príliš rýchlou ejakuláciou najčastejšie použitím znecitlivenia. Či už ide o kondómy napustené benzokaínom alebo rôzne spreje, gély a krémy na zníženie citlivosti s aplikáciou na penis, všetky tieto riešenia nie sú úplne ideálne.

V prípade prezervatívov je mínusom menší výber z hľadiska veľkosti alebo materiálu, problémom môže byť aj možná precitlivená alebo alergická reakcia, takže radosť z milovania je preč v sekunde.

Ani znecitlivejúce gély, spreje a krémy nie sú to pravé orechové. Problémom je zníženie komfortu z dôvodu nutnosti aplikácie tesne pred pohlavným stykom, ale aj riziko, že sa takýto prípravok prenesie na genitálie partnerky. Výsledkom potom bude, že si milovanie neužije ani jeden z vás.

eJoy® Long ako prirodzené a komplexné riešenie

S revolučným riešením problému s príliš rýchlou ejakuláciou, ale aj nedostatočnou erekciou, prišla značka eJoy®, známy producent prípravkov na potenciu a libido. Jej najnovší produkt, eJoy® Long, sa zameriava práve na skorý orgazmus u mužov a jeho riešenie.

ejoy

Pharmatico CE s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

eJoy® Long má podobu tabliet určených na perorálne užívanie, ktorých základom sú bylinné extrakty a výťažky v kombinácii s aminokyselinami a vitamínmi. Nájdete tu overené zložky Maca, Tribulus Terrestris, Panax Ginseng, L-Arginín, L-Citrulín a vitamíny C a D. Synergia ich účinkov sa prejaví v predĺžení erekcie aj dĺžky pohlavného styku. Oproti znecitlivejúcim prostriedkom je jednoduchšie aj použitie, stačí si dať 2 tablety 30 minút pred sexom a potom už len počkať na prvé viditeľné výsledky.

Bez predpisu aj bez obáv z vedľajších účinkov

Vzhľadom na to, že eJoy® Long je prírodným prostriedkom, užívanie by malo byť dlhodobé. Väčšina mužov udáva, že maximálny efekt sa dostaví po 3 až 4 mesiacoch pravidelného dávkovania, podobne, ako tomu je aj v prípade klasických tabliet eJoy®.

Nakoľko je zloženie prípravku bez akýchkoľvek syntetických účinných látok, dlhodobé užívanie nie je sprevádzané žiadnymi závažnými vedľajšími účinkami. Jednoduchá je aj kúpa, tabletky si viete objednať bez predpisu alebo bez predošlého lekárskeho vyšetrenia. Stačí navštíviť oficiálny eshop pre Slovensko na adrese www.ejoy.sk, vybrať si veľkosť balenia a potom už len počkať, kedy vám príde prípravok v diskrétnom balení domov. Riešenie je teda naozaj na dosah ruky.