5 úžasných a zároveň neúčinných vecí, ktoré by ste nemali robiť, ak chcete úspešne schudnúť

Každý rok sa to opakuje so železnou pravidelnosťou. Najrôznejšie diéty, triky a rady, ako schudnúť toľko a toľko kilogramov za toľko a toľko dní.

Na prvý pohľad je chudnutie jednoduché. Hlavne, ak sa riadite rôznymi „osvedčenými“ radami, ktoré sa opakujú pravidelne vždy na jar, kedy chce väčšina ľudí schudnúť, aby v lete vyzerala lepšie. Bombastické diéty, zaručené recepty a úžasné triky. Všetky do jedného sú zaujímavé a... bohužiaľ neúčinné.

1. Diéty na 7, 10 alebo 30 dní

Zrejme najviac obľúbené sú časovo obmedzené diéty, ktoré sľubujú schudnúť jednociferný alebo dokonca dvojciferný počet kilogramov v priebehu niekoľkých dní alebo týždňov. Skrátka, presne podľa hesla: zázraky na 3 dni, nemožné na počkanie.

Princípom týchto diét je obmedzenie niektorej zložky potravy, či už tukov alebo sacharidov, počas určitého obdobia. Výsledkom by tak malo byť rapídne schudnutie, hlavne na bruchu. Aká je realita, asi viete najlepšie sami.

2. Hladovanie

Vylepšenou verziou spomínaných programov na chudnutie za istý čas je úplné hladovanie, skrátka, „matka všetkých diét“. Na prvý pohľad logické, veď kto neje, nepriberá. Nič však nie je vzdialenejšie od reality. Nedostatok jedla alebo vynechávanie niektorých jedál spomalí metabolizmus, ten prestane spaľovať kalórie a hneď, ako sa vrátite k bežnému stravovaniu, naberiete ešte viac hmotnosti, ako predtým.

3. Zázračné potraviny

Čo dnes nemá nálepku „fitness“ alebo „nízkotučné“, to je skrátka nezdravé. Táto posadnutnosť odtučnenými alebo fitness potravinami pre štíhlu líniu zašla už tak ďaleko, že veľa ľudí skutočne verí tomu, že ak si kúpia odtučnený jogurt, naozaj schudnú.

To isté platí pre rozličné „nízkokalorické“ nápoje či nápoje, ktoré neobsahujú cukor. To, že vám potom kalórie budú chýbať celý deň, prípadne, že namiesto cukru sú použité ešte škodlivejšie sladidlá, vám akosi „zabudli“ povedať.

4. Spaľovače tukov

Opačný prístup, ktorý sa dostáva tiež čoraz viac do popredia a stáva sa populárnejším, je zameranie sa na spaľovanie tukov. Na prvé počutie to aj dáva zmysel. Problémom však je, že samotné spaľovače tukov sú často krát pochybnej formy a „samočinne“ neprinesú žiaden väčší efekt. Rozličné náplaste na chudnutie alebo iné podobné formy vás zbavia jedine tak nadbytočných financií, určite nie kilogramov.

5. Excesívne cvičenie

Ešte ďalej idú tie „zázračné recepty“, ktoré hovoria, že jesť môžete, čo len chcete, stačí, ak to vybeháte, vyskáčete alebo niečo podobné. Skrátka a dobre, najdôležitejšie je, aby ste siahli na dno svojich fyzických síl.

Teória, aby ste skúsili spáliť čo najviac kalórií cvičením, je na prvý pohľad logická. Problém však je, ak sa cvičenie preháňa a organizmus sa dostáva do stavu vyčerpania. Čím viac budete za touto hranicou, tým vyšší prísun nových kalórií si bude telo vyžadovať.

Takže, ako naozaj schudnúť?

To, čo vždy fungovalo, funguje a bude fungovať, je poctivý a komplexný prístup. Žiadne skratky, ale dlhodobé a čo najviac prirodzené chudnutie spočívajúce v zdravom stravovaní a pravidelnom pohybe.

Samozrejme, neznamená to, že by ste tomu nemohli pomôcť. Práve týmto smerom ide zaujímavá novinka na našom trhu, prírodný produkt značky eSlim®. Nejde o žiadne zázračné tabletky na chudnutie sľubujúce modré z neba. Podstatou je kombinácia prírodných látok pôsobiacich na metabolizmus, trávenie a spaľovanie. Postupne, dlhodobo a účinne.

Chceli by ste vedieť niečo viac? Skúste sa pozrieť na oficiálnu webstránku www.eslim.sk, kde sa dozviete všetko o zložení, účinkoch, dávkovaní aj skúsenostiach z praxe. Uvidíte, že eSlim® je presne to, to hľadáte, ak chcete úspešne schudnúť a to na stálo.

eslim redukcia hmotnosti

Pharmatico CE s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

rodric camela

Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som informoval celý svet o človeku, ktorý zachránil môj vzťah, a tento veľký človek sa volá Dr. IZOYA. Skutočne pre mňa urobil skvelú prácu tým, že priviedol späť môjho bývalého milenca, ktorý ma opustil, a sľubujem, že sa ku mne už nikdy nevráti. S týmto som si uvedomil, že rozdávanie podrobností o svete Dr. IZOYA bude pre tých, ktorí majú prelomené domovy alebo vzťahy, veľmi prospešné, aby vám pomohli vyriešiť tento zlomený vzťah alebo vaše manželstvo. Môžete sa k nemu dostať prostredníctvom jeho e-mailovej adresy: drizayaomosolution@gmail.com.Ukontaktujte sa s ním a zistite, ako bude váš problém vyriešený do 24 hodín. Špecializuje sa aj na nasledujúce záležitosti ...
(1) Chcete, aby váš bývalý späť..
(2) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii..
(3) Chcete, aby vás nasledovali muži / ženy..
(4) Chceš dieťa..
(5) Ste podnikateľom a chcete získať zákazky..
(6) Chcete, aby bol váš manžel navždy váš
(7) Potrebujete duchovnú pomoc.
(8) Boli ste podvedení a chcete získať späť stratené peniaze.
(9) Zastavte rozvod
10. Vyvolanie peňažných rituálov
(11) Víťazné voľby