Prírodné riešenie na pečeňové škvrny, pehy zo slnka či starecké škvrny

V dôsledku slnenia alebo počas tehotenstva sa obvykle na čele, okolo očí alebo úst objavia symetricky umiestnené kávovo hnedé pečeňové škvrny. Môže sa stať aj to, že pigmentové škvrny sa vytvoria v dôsledku nejakého zápalu na tvári.
pehy zo slnka

Schüssler NaturCosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Počas teplejších mesiacov, keď je naša pokožka viac vystavená silnému slnečnému žiareniu, tieto škvrny stmavnú, avšak v zime sa zosvetlia.

Poruchy pigmentácie sú esteticky nepríjemné a Schüsslerov krém č. 6 je perfektným riešením!

Pri liečbe vyvinutej Dr. Wilhelmom Schüsslerom lézie na tvári naznačujú, ktoré minerálne soli v tele chýbajú. Abnormality pigmentov, ako sú pehy, pečeňové škvrny a vitiligo, a vo vyššom veku tzv. starecké škvrny na ruke, môžu znamenať nerovnováhu minerálnej soli Kalium sulfuricum. Z produktov kozmetiky Schüssler NaturCosMEDics, ktoré obsahujú minerálne soli, Schüsslerov krém č. 6 účinne lieči poruchy pigmentácie pri každodennej starostlivosti o pokožku.

pečeňové škvrny

Schüssler NaturCosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Pre koho sa odporúča Krém č.6 s obsahom soli Kalium sulfuricum?

Minerálna soľ Kalium sulfuricum slúži na „vyčistenie“ tela a všeobecne zlepšuje detoxikačné a vylučovacie procesy. Zameriava sa predovšetkým na kožu a sliznicu, ako aj na pečeň. Odporúča sa pri poruchách pigmentácie.

Prečo sa nám to páči

Zložky krémov Schüssler NaturCosMEDics sú vyrobené zo 100% prírodných prísad a neobsahujú parabény alebo ropné deriváty. Produkty obsahujú bambucké maslo, ktoré má mimoriadny regeneračný účinok na pokožku. Ďalšou dôležitou zložkou výrobkov je výživný olej z marhuľových jadier, ktorý má vysoký obsah vitamínov, vďaka čomu je pokožka mäkšia a pružnejšia. Extrakt z limetky dodáva príjemnú vôňu prírodných krémov Schüssler.

Schüssler krém č. 6

Schüssler NaturCosMEDics | Zdroj: súkr.archív

Vyskúšajte aj ostatné krémy Kozmetiky Schüssler, nájdete ich vo webshope www.schusslerkozmetika.sk!