Nehanbite sa za úsmev. Doprajte si žiarivé zuby, po ktorých ste vždy túžili

Odchádzate od dentálnej hygieničky vždy s myšlienkou na to, ako si čo najdlhšie zachovať ten skvelý pocit čistoty a sviežosti v ústach? Dá sa vôbec v domácich podmienkach zabezpečiť vyčistenie a vyhladenie zubov ako od profesionála? Našťastie áno. A ani to nemusí byť zložité.
elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart

Philips | Zdroj: súkr.archív

Kefka nad pastu

Možno ste to už počuli. Viac ako najdrahšia zubná pasta je dôležitejšia kvalitná kefka. Tá na povrchu zubov odvedie tú najťažšiu prácu a zbaví ich neželaného povlaku. Avšak aj tu platí, že nie je kefka ako kefka. Prečo sa zmieriť s priemerom, keď môžete mať prémiovú pomôcku, ktorá vaše zuby nielen vyčistí, ale vás aj upozorní na prípadné rezervy pri každodennom čistení?

Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart a jej inteligentné senzory sa postarajú až o 10x lepšie odstránenie zubného povlaku v porovnaní s bežnou manuálnou kefkou. Vďaka vysokej frekvencii až 62 000 pohybov za minútu s praktickou prepojenou aplikáciou sa pre vás umývanie zubov stane každý deň zaujímavou udalosťou.

elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart

Philips | Zdroj: súkr.archív

Čistenie zubov a ďasien 5x inak

Pri starostlivosti o zdravie svojich zubov sa už nemusíte obmedzovať. Využite moderné technológie vo svoj prospech a nechajte všetko na Philips Sonicare DiamondClean Smart. Prichádza až s 5 rôznymi režimami, ktoré sa dokonale postarajú o vaše zuby, ďasná i jazyk.

Režim Clean je určený na každodenné výnimočné čistenie, White+ zase účinne odstráni povrchové škvrny na zuboch, režim Deep Clean+ poskytuje osviežujúce hĺbkové čistenie, Gum Health umožňuje jemné, ale účinné čistenie ďasien a režim Tongue Care je dokonalý na čistenie jazyka, ktorého povrch zbaví nečistôt a baktérií spôsobujúcich zlý dych. Zvoľte si ten, ktorý práve potrebujete, a vyberte si k nemu ten správny nadstavec.

Aplikácia, ktorá vám dá viac

Aplikácie nám zjednodušujú život v mnohých ohľadoch. A my im to radi dovolíme. Tak prečo ich pomoc nevyužiť aj pri čistení zubov? Tú, ktorá je prepojená s touto elektronickou zubnou kefkou, oceníte hneď niekoľkokrát. Ponúka napríklad 3D mapu vašich úst, ktorá vám ukáže, ktorým oblastiam svojho chrupu by ste mali venovať viac pozornosti. Okrem toho vás aplikácia naučí, ako svoju kefku využívať čo najefektívnejšie – navádza k nižšej intenzite drhnutia a upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby.

elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart

Philips | Zdroj: súkr.archív

Philips Sonicare DiamondClean Smart vydrží na jedno nabitie až 2 týždne a ponúka dve možnosti samotného nabíjania. Na doma štýlový sklenený pohár, ktorý dizajnovo zapadne do každej kúpeľne, a prenosné puzdro s rozhraním USB, s ktorým ju nabijete kdekoľvek na cestách.


Viac o starostlivosti o zuby sa dozviete na www.philips.sk/sonicare