Vianočný darček pre každé unavené nohy

Aj vaše dolné končatiny cítia nepohodu pri dlhom státí, sedení alebo cestovaní? Vianočné nákupy im zrejme tiež dajú zabrať, a tak si zaslúžia darček plný výživy.
oddych pre nohy

Bausch + Lomb | Zdroj: súkr.archív

Keď nie na Vianoce, tak kedy? Každý chce potešiť svojich blízkych, no na seba často zabúdame. Najčastejšie predávané výživové doplnky s obsahom diosmínu a hesperidínu - Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple - myslia v predvianočnom období na všetkých, ktorým výživa nôh nie je ľahostajná. Špeciálnym vianočným balením môžete spraviť radosť sebe, ale potešiť ním môžete aj niekoho blízkeho.

S Mobivenalom ľahkým krokom, do obchodu jedným skokom

Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple sú teraz dostupné vo vianočných baleniach (100+20 tabliet) spolu s ekologickou látkovou mikulášskou nákupnou taškou ako darčekom navyše.

Mobivenal

Bausch + Lomb | Zdroj: súkr.archív

Stále platí, že Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený aj o 30 mg escínu (prírodný výťažok z Pagaštanu konského) v jednej tablete. Flavonoidy diosmín a hesperidín majú antioxidačný účinok, takže pôsobia protizápalovo. Escín má schopnosť redukovať zápal a opuch.

Aktuálne sú v lekárňach na Slovensku dostupné dva varianty vianočných balení s darčekom zdarma, a to za nezmenenú cenu v porovnaní so štandardným 100+20 tbl balením.

Viac informácií o výživových doplnkoch nájdete na stránke www.mobivenal.sk. Sledujte nás na stránkach www.mobivenal.sk a www.mojenohy.sk, nájdete nás aj na Facebook stránke Mobivenal.