Vianočné nákupy s ľahkým krokom, do obchodu jedným skokom?

Každý chce potešiť svojich blízkych, no na seba často zabúdame. Vianočné nákupy dajú našim nohám zabrať, a tak im môžete dopriať špeciálny darček.
vianočné nakupovanie

Zdroj: Freepik.com

Aj vaše dolné končatiny cítia nepohodu pri dlhom státí, sedení alebo cestovaní? V predvianočnom období preveria ich kondíciu nákupy na vianočný stôl či pod vianočný stromček. Výživové doplnky s obsahom aktívnych látok diosmín a hesperidín - Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple - myslia v predvianočnom období na všetkých, ktorým výživa nôh nie je ľahostajná. Špeciálnym vianočným balením môžete spraviť radosť sebe, ale potešiť ním môžete aj niekoho blízkeho.

S Mobivenalom ľahkým krokom, do obchodu jedným skokom

Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple sú teraz dostupné vo vianočných baleniach (100+20 tabliet) spolu s ekologickou látkovou mikulášskou nákupnou taškou ako darčekom navyše.

Vedeli ste, že Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený aj o 30 mg escínu (prírodný výťažok z Pagaštanu konského) v jednej tablete? Flavonoidy diosmín a hesperidín majú antioxidačný účinok, čiže môžu napomáhať tlmiť zápal. Escín môže napomáhať redukovať zápal a opuch.

Mobivenal

Bausch + Lomb | Zdroj: súkr.archív

Za nezmenenú cenu

Aktuálne sú v lekárňach na Slovensku dostupné dva varianty vianočných balení s darčekom zdarma, a to za nezmenenú cenu v porovnaní so štandardným 100+20 tbl balením.

Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na stránke www.mobivenal.sk.