Varovanie: Ak jej nevenujete pozornosť, hazardujete so svojim životom

Na prvé počutie nevinný problém, no ak u vás pretrváva dlhodobo a neprestáva ani po pár dňoch oddychu, zmene jedálnička či športovaní, mali by ste spozornieť. Môže ísť o zdravotný problém, ktorý treba ihneď riešiť. Viete, o akom probléme hovoríme? Ak ste tipovali únavu, mali ste pravdu.

Takto problém ľudia najčastejšie opisujú

Som unavený, vystresovaý, úplne bez energie. Toto sú vety, ktoré väčšina z nás počúva každý deň a to nie len od svojich kolegov, ale aj od rodinných príslušníkov či kamarátov. Často sa tento problém dokonca týka aj nás samotných. Ráno sa nám ťažko vstáva, do činností sa musíme doslova nútiť a z nášho života sa akosi postupne vytráca radosť.

Toto môže byť príčinou častej únavy

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo môže byť príčinou únavy? Môže totiž súvisieť s našim srdcom. Aby naše srdce dokázalo fungovať ako dokonalá pumpa a správne okysličovalo krv, dôležitú úlohu zohrávajú chlopne, ktoré otvárajú a uzatvárajú tok krvi. Ak je poškodená čo i len jedna zo štyroch chlopní, prejaví sa to únavou, dýchavičnosťou či nepravidelným tlkotom srdca. Ďalším príznakom srdcovo-cievnych ochorení sú opuchy končatín, slabosť či pretrvávajúci suchý kašeľ. Únava môže byť spôsobená aj nedostatočným okysličením našej krvi a jednotlivých orgánov.

So srdcovo-cievnymi ochoreniami sa nezahráva

Väčšina srdcovo-cievnych problémov začína nevinne, no dôsledky bývajú často fatálne. Srdcovo-cievne choroby patria medzi najzávažnejšie zdravotné, sociálne, ale aj ekonomické problémy vo vyspelých krajinách a teda aj v Slovenskej republike. Počiatočné nevinné príznaky bez dostatočnej pozornosti môžu vyústiť až do vážnych srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení. Svoje vie o tom aj pani Grétka, ktorá sa každé ráno cítila unavená, postupne sa pridalo búšenie srdca až napokon u nej došlo k infarktu.

Čo pomohlo pani Grétke vrátiť naspäť stratenú energiu?

„Ráno som bývala unavená, teraz je to oveľa lepšie. Som ráno dobre naladená, vládzem robiť. Vzhľadom na to, že mám 67 rokov, tak si myslím, že som celkom ešte výkonná. Vládzem aj vďaka BIOquantu. To viem určite,“ hovorí pani Grétka.

Pozrite si celú videoreferenciu s pani Grétkou

Zlepšuje vlastnosti krvi

Medicínsky prístroj BIOquant NS, o ktorom pani Grétka vo videoreferencii hovorí, zlepšuje reológiu krvi, zlepšuje elasticitu a deformovateľnosť červených krviniek a viskozity. Krv je počas použitia prístroja okysličená. Prístroj je určený na prevenciu a liečbu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení. Vzhľadom k veľkému záujmu o prístroj BIOquant NS vznikol projekt Zdravé srdce, vďaka ktorému si ho môžete vyskúšať zadarmo a nezáväzne vo vašom meste aj vy.

Prístroj BIOquant NS

Prístroj BIOquant NS / Orin Slovakia | Zdroj: súkr.archív

Prístroj BIOquant NS ovplyvňuje polarizáciu červených krviniek. Takáto krv dokáže lepšie viazať kyslík, zlepšuje sa priechodnosť bunečných membrán, čoho dôsledkom je lepšie zásobenie tkanív kyslíkom, samozrejme i srdečného svalu. Toto má za následok celkovú harmonizáciu srdcovej činnosti. U ischemickej choroby je základom dobré prekrvenie srdečného svalu.

Chcete si účinky prístroja ZADARMO vyskúšať aj vy?

Áno, chcem.