Gizka Oňová posiela vianočný odkaz všetkým slovenským rodinám

Zatvorte na chvíľu oči a predstavte si nasledujúcu situáciu. Je 24. decembra a Vy so svojimi najbližšími sedíte za stolom, kde ste si práve spoločne vychutnali sviatočnú večeru. Pomaly sa presúvate k vianočnému stromčeku, kde si každý z Vás nájde svoj darček. Viete, čo by tam rada našla Vaša mama, stará mama, otec, starý otec, manžel? Viete, čo by im naozaj vyčarilo úsmev na tvári?
Gizka Oňová posiela vianočný odkaz všetkým slovenským rodinám

Gizka Oňová / Orin Slovakia | Zdroj: súkr.archív

Toto sú najčastejšie želania

Ľudia si na Vianoce najčastejšie želajú novú elektroniku ako smartfóny, počítače, televízory, ale aj parfémy, oblečenie. Zdravý človek jednoducho túži po viacerých veciach, no chorý človek má väčšinou len jediné prianie a to vyliečiť sa. Možno aj Vy často počúvate od svojich rodičov, starých rodičov, partnerov sťažnosti na to, ako ich niečo bolí, ako sa museli vzdať ich obľúbených aktivít či práce a to len kvôli nepríjemným bolestiam. Najčastejšie ich trápia bolesti kĺbov, chrbta, krížov, ale sťažujú sa aj na bolesti hlavy a Vy neviete, ako im pomôcť.

Pozná to aj Gizka Oňová

Známa Slovenka Gizka Oňová si prešla podobnými problémami. Trápili ju bolesti kĺbov, kvôli čomu si nemohla naplno vychutnávať svoj život. Dokonca musela odmietnuť manželove pozvanie na turistiku a to len kvôli tomu, že ju trápili nepríjemné bolesti.

„Prvýkrát v živote som si uvedomila, že mám kĺby, že mám chrbticu a vôbec, všetko ma tak bolelo. Ale ja som si povedala, že toto NIE. Idem a riešim.“

Bolesti vyriešila „za pár minút“

V období, keď pani Oňovú trápili kĺby, spomenula si na svojho otca, ktorý taktiež trpel podobnými problémami a ktorý našiel účinné riešenie. Neboli to však lieky ani lekári, ktorí mu pomohli. Bola to magnetoterapia. Počuli ste už niekedy o nej? V ničom Vás neobmedzuje, je vysoko účinná a známej Slovenke pomohla odstrániť bolesti s kĺbov „za niekoľko minút.“ V súčasnosti magnetoterapiu na Slovensku využíva viac ako 120 000 ľudí.

Gizka Oňová posiela Slovákom vianočný odkaz

„Ak nemáte vymyslený darček pre Vašich rodičov, starých rodičov, manžela, manželku, tak si myslím, že magnetoterapia je tá najvhodnejšia voľba, pretože darovať zdravie a chuť do života, to je najviac.“

Toto na magnetoterapii najviac oceňuje G. Oňová, ktorá si vďaka nej opäť môže užívať turistiku na horách.

Celý vianočný odkaz Gizky Oňovej si môžete pozrieť v krátkom videu

Vráťme sa ešte na začiatok

Na začiatku článku sme od Vás chceli, aby ste na chvíľu zatvorili oči a predstavili si situáciu, ako Vaši blízki odbaľujú vianočné darčeky. Teraz, keď už viete, ako by im mohla magnetoterapia uľahčiť život, opäť sa vrátiť k ich obľúbeným aktivitám, športom, k práci v záhrade a k mnohým ďalším činnostiam, dopriali by ste im to? Radi by ste videli iskru v ich očiach a novú chuť do života? Ak je Vaša odpoveď áno, o TOMTO musíte vedieť.

Chcete vedieť ako sa k magnetoterapii môžete dostať úplne ZADARMO?

Áno, chcem.