Novoročné predsavzatia pre svoje zdravie? Začnite už teraz!

Koniec roka sa blíži, a tak je na mieste zamyslieť sa, čo môžeme spraviť pre seba v tom nasledujúcom. Možno niečo pre zdravie?
vianocna pohoda s vylozenymi nohami

Zdroj: Freepik.com

Dlho stojíte, sedíte alebo často cestujete? Ak áno, možno cítite aj vy nepohodlie v dolných končatinách. Navyše, ich kondíciu zrejme preverili aj nákupy na vianočný stôl či pod vianočný stromček. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či majú dostatočnú výživu? Výživové doplnky s obsahom aktívnych látok diosmín a hesperidín - Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple – sú dostupné pre všetkých, ktorým výživa nôh nie je ľahostajná.

S Mobivenalom ľahkým krokom, do obchodu jedným skokom

Vedeli ste, že Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený aj o 30 mg escínu (prírodný výťažok z Pagaštanu konského) v jednej tablete? Flavonoidy diosmín a hesperidín majú antioxidačný účinok, čiže môžu napomáhať tlmiť zápal. Escín môže napomáhať redukovať zápal a opuch.

Mobivenal

Bausch + Lomb | Zdroj: súkr.archív

Za nezmenenú cenu

Aktuálne sú ešte v slovenských lekárňach dostupné dva varianty špeciálnych vianočných balení s ekologickou látkovou nákupnou taškou ako darčekom navyše, a to za nezmenenú cenu v porovnaní so štandardným 100+20 tbl balením.

V prípade klasických balení výživového doplnku Mobivenal micro a Mobivenal micro simple sú dostupné v lekárňach vždy tri varianty, a to 30 ks tabliet, 60+10 ks tabliet a 100+20 tabliet.

Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na stránke www.mobivenal.sk.