Koronavírus mení intímny život. V Taliansku zdarma filmy pre dospelých, u nás zľava na podporné prípravky

Ako udržať čo najviac ľudí doma kvôli preventívnej karanténe z koronavírusu? Návod sa pokúšajú nájsť aj spoločnosti z oblasti služieb pre sexuálny život.

Byť zavretí v izolácii nie je nič jednoduché, obzvlášť nie, ak sa má jednať o viacero týždňov. Dobrou správou je, že vďaka modernej spoločnosti a jej prepojenosti prostredníctvom internetu je to o niečo ľahšie, ako v minulosti. Sociálne siete však nie sú jediná vec, ktorá vás môžete udržať v karanténe. Čo tak využiť aj prirodzenú sexualitu?

Skvelý marketingový ťah: Pornhub zdarma

Presne touto cestou sa rozhodla ísť spoločnosť Pornhub, prevádzkovateľ zrejme jedného z najznámejších portálov s filmami pre dospelých. Na mesiac marec pripravila špeciálnu akciu práve pre Taliansko, ktoré je postihnuté aktuálnou epidémiou spomedzi všetkých krajín Európy asi najviac. Značka na to ide skutočne originálnym spôsobom.

Počas celého mesiaca totiž umožní Talianom pozerať prémiové filmy pre dospelých zdarma, bez toho, aby sa museli registrovať alebo niečo platiť platobnou kartou.

Nejde pritom o žiadnu drobnosť, Taliansko je v celosvetovom rebríčku 7. krajinou v poradí, kde sú videá pre dospelých populárne. Na prvom mieste je USA, nasleduje Japonsko a práve Taliansko je z hľadiska kontinentálnej Európy jedným z lídrov v tejto „súťaži“.

Ešte pikantnejšie je, že aktuálna situácia sa prejavila nielen tým, koľko ľudí doma teraz bude viac pozerať filmy pre dospelých, ale aj to, aká tematika ich začala viac zaujímať. Web Porhnub totiž zaznamenal nárast vzhliadnutí takých videí a filmov, ktoré sú tematicky z lekárskeho prostredia, prípadne, kde sa používa lekárske oblečenie.

Akcia na filmy pre dospelých zdarma platí v Taliansku predbežne do 3. apríla, podľa aktuálnej situácie je potom možné rozhodnúť o jej prípadnom predĺžení.

U nás zatiaľ jediná lastovička: Podporné prípravky eJoy®

Na Slovensku zatiaľ nie sme v takej situácii, aby sme museli pristúpiť k takto kreatívnym možnostiam, no to neznamená, že sa nič nedeje. Tak, ako všade inde, aj u nás platí, že dlhodobý spoločný pobyt v domácnosti mení intímny život.

Mnoho mužov však môže mať v tejto oblasti nečakané ťažkosti so svojou sexuálnou kondíciou, vitalitou či výkonnosť. Práve pre nich pripravila značka eJoy® doslova až „samaritánsku“ pomoc: špeciálnu 20 % zľavu na podporné prípravky pre lepší sexuálny život.

eJoy® tak patrí na našom trhu k niektorým známym a úspešným značkám, ktoré sa snažia ľuďom spestriť a spríjemniť pobyt doma. V jej ponuke nájdete tabletky eJoy® pre celkovú podporu libida, zvýšenie sexuálneho apetítu a kvalitnejšiu erekciu, ako aj špeciálny produkt eJoy® LONG, ktorý zlepšuje mužskú výdrž a predlžuje dobu pohlavného styku.

eJoy® - kvalitná erekcia

Zdroj foto: eJoy®

Oba typy produktov sú dostupné bez predpisu a receptu, nie je potrebná žiadna návšteva lekára. V oboch prípadoch ide o prípravky s čisto prírodným zložením.

Ich základom je kombinácia účinných a dlhodobo overených bylinných afrodiziak podporujúcich lepšie prekrvenie genitálií a stimuláciu chuti na sex, spoločne s niektorými iným látkami s prirodzeným účinkom. Aj vďaka tomu sú akékoľvek riziká minimálne, účinnosť naopak maximálna.

Nezabudnite na zľavový kód KARANTENA

Spomínané prípravky eJoy® aj eJoy® LONG si viete objednať priamo z pohodlia domova, nie je potrebné nikam osobne chodiť. Na výber máte rôzne veľkosti balení, pokojne aj na celý mesiac posteľných radovánok vo vašej spálni.

Čo je však dôležité, nezabudnite pri nákupe zadať heslo KARANTENA na príslušnom mieste v online formulári. Vďaka tomu získate spomínanú 20 % zľavu na celú objednávku. Nákup vybavíte cez počítač aj smartfón, zaplatiť viete pokojne aj cez internet a bezhotovostne.

Na výber máte tak súkromného kuriéra, ako aj možnosť doručenia Slovenskou poštou priamo na adresu. Domov vám potom príde diskrétny balíček, ktorý si stačí jednoducho prevziať. Nemusíte mať strach, nikto sa nedozvie, čo ste si objednali a vy si môžete po prevzatí začať užívať s partnerom tú „príjemnejšiu časť“ aktuálnej karantény.