Posteľné radovánky so šťastným koncom? Zažite ich v každom veku vďaka eJoy ® Long

Jedným zo sexuálnych problémov mužov, ktorému sa nevenuje dostatočná pozornosť, no má deštrukčný vplyv na sexuálny život, je aj problém krátkej výdrži v posteli.

Niekedy sa tento problém nazýva aj rýchla ejakulácia alebo príliš krátka erekcia. Ide o stav, kedy muž dosiahne orgazmus do niekoľkých minút od začiatku pohlavného styku alebo začiatku sexuálneho dráždenia. Za týmto prípadom môže byť viacero faktorov, niektoré sú ovplyvniteľné aj domácimi prostriedkami, iné bohužiaľ nie.

Čo viete spraviť doma?

Väčšina faktorov súvisiacich s príliš rýchlou ejakuláciou alebo príliš krátkou erekciou súvisí so zlou životosprávou alebo s externými vplyvmi. V prvom prípade ide hlavne o nadmernú konzumáciu alkoholu a fajčenie, svoju úlohu zohráva aj nedostatok spánku.

V tom druhom prípade treba rátať jednak so stresom, potom s prepracovanosťou a zároveň aj s vplyvom rušivých okolností, napríklad zvukov, počas pohlavného styku.

Medzi externé faktory patria sexuálna neskúsenosť, čo je však otázkou času, zvýšená hladina testosterónu, napríklad vplyvom niektorých potravín či užívania prípravkov pre kulturistov, ale aj dlhodobejšia sexuálna abstinencia, čo zvyšuje vzrušivosť.

Okamžité a prírodné riešenie na dosah ruky

Prvou časťou riešenia problému s krátkou sexuálnou výdržou je eliminovať alebo aspoň minimalizovať spomínané faktory a vplyvy. Tá druhá časť, ktorá je efektívnejšia, je už ťažšia, nakoľko nejde o to niečo obmedziť, ale skôr naštartovať.

Dobrou správou pre všetkých mužov bez ohľadu na ich vek je, že takéto riešenie máte vďaka modernej technológii doslova na dosah ruky. Ide o špeciálny preparát známy ako eJoy® LONG, ktorý má podobu perorálnych kapsúl.

Jeho základom sú látky rastlinného pôvodu s čisto prirodzeným pôsobením, konkrétne ide o extrakty z kotvičníka, žeruchy a ženšenu. S nimi sú v prípravku v kombinácii aj aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín a vitamíny C a D.

Komplexná pomoc v každom veku

Práve široké zloženie eJoy® LONG je zároveň aj veľkým plusom a to predovšetkým z pohľadu účinku. Vďaka extraktom z kotvičníka a žeruchy dochádza k zvýšeniu libida a chuti na sex, čo podporuje predĺženie doby erekcie.

Súčasne však výťažok zo ženšenu pomáha na upokojenie nervovej sústavy a na normalizáciu vnímania sexuálneho vzrušenia, čiže pôsobí proti predčasnému vyvrcholeniu práve z dôvodu zvýšenej citlivosti penisu na sexuálne dráždenie.

Na celkové skvalitnenie stoporenia penisu zas pozitívne vplýva dvojica aminokyselín L-Arginín a L-Citrulín, ktoré zlepšujú krvný obeh v genitálnej oblasti. Celkovo prospešné účinky na potenciu potom dopĺňajú vitamíny C a D.

Bez predpisu a aj na dlhodobé užívanie

Tabletky eJoy® LONG sú dostupné bez predpisu od lekára, nemusíte ho ani navštíviť za účelom vyšetrenia. Ide totiž o voľne predajný produkt, ktorý nepodlieha žiadnej indikácii. Na druhú stranu, môžete ho používať aj dlhodobejšie.

To súvisí s výhodou, že neobsahuje žiadne účinné látky syntetického typu a je založený na kombinácii prírodných látok, vitamínov a zložiek s prirodzeným účinkom.

Výrobca sám dokonca odporúča užívanie aj 3 či 4 mesiace, ktoré môže byť na dennej báze, aby ste dosiahli optimálny efekt na potenciu, erekciu aj výdrž pri milovaní. Maximálnou dennou dávkou sú 4 tabletky, čo vyhovuje aj aktívnejším mužom.

Žiadne riziko, máte to s garanciou vrátenia peňazí

Ak by ste chceli eJoy® LONG vyskúšať na vlastnej koži a presvedčiť sa o tom, že pozitívne referencie tisícok mužov na Slovensku neklamú, viete si prípravok objednať priamo z pohodlia domova cez oficiálny eshop www.ejoy.sk.

Na výber máte viacero veľkostí balenia, pokojne na úvod skúste nejaké menšie, na vyskúšanie. Keď sa vám bude efekt pozdávať, viete si objednať cenovo výhodnejšie a väčšie balenie, ktoré vám vydrží aj mesiac alebo viac.

Oproti iným značkám na trhu ponúka eJoy® LONG navyše jeden veľký benefit a tým je garancia vrátenia peňazí v prípade, ak by ste neboli s účinkami produktu spokojní. Na rozdiel od konkurencie teda nič neriskujete, tak prečo to nevyužiť?