Ako podporiť svoj intímny život?

Stres, množstvo povinností, rodina, deti či vyšší vek alebo dlhodobý vzťah často krát nie sú nápomocný pri sexuálnej chuti. Určite to poznáte, ale často ste bezmocný s nechuťou v tomto smere niečo robiť. Našťastie je viacero možností, ako nakopnúť svoje libido a zvýšiť chuť po svojom partnerovi. My vám teraz ukážeme najznámejšie možnosti, po ktorých u nás ženy či muži najčastejšie siahajú.
ako podporit imunitu

Zdroj: Unsplash.com

Prírodné doplnky na podporu libida

Možno ich viacerí z vás už poznajú a určite nejeden pár aj vyskúšal. V nasledujúcich riadkoch vám priblížime varianty, ktoré stoja za to, aby ste im dali šancu.

Najznámejší Zerex

Môžeme ho už nazvať legendou, možno aj slovenskou verziou prírodnej viagry. Na trhu je od roku 2013 a za ten čas s ním majú skúsenosti státisíce mužov po celom Slovensku. Základným a prvotným produktom bol Zerex Klasik, ktorý slúži mužom pri podpore erekcie, chuti na sex a celkového zdravia muža. Cena Zerexu ostala roky nezmenená, rovnako ako aj jeho kvalita. Za ten čas ale zásadným spôsobom rozšírili svoju ponuku a zameriavajú sa viacero aspektov ľudského zdravia. Zerex sa preto teší obrovskej popularite a tiež vysokému hodnoteniu - dáte mu šancu?

Starý známy Erexan

Kto vyskúšal Zerex rozhodne niekde zaregistroval aj značku Erexan. Je tu s nami od začiatkov tohto desaťročia a tiež si našiel množstvo verných zákazníkov. Jeho základnými zložkami sú aminokyseliny, preto funguje trochu iným spôsobom. Cieľ si dáva ale rovnaký a to okamžitá podpora erekcie. Nedávno svoje rady rozšíril aj o ďalšie produkty, ktoré sa v sexuálnej sféry vydávajú každý trochu iným smerom. Po novom si môžete zakúpiť Erexan aj v lekárni.

Aby sme ich aspoň spomenuli tak si pozrite zoznam:

  • Erexan Standart
  • Erexan Stabil
  • Erexan Kontrol

Najmladší z rady - eJoy

eJoy je tu s nami posledné tri roky ale aj za ten krátky čas si dokázal nájsť svoje miesto nielen na slovenskom trhu. Stojí za ním firma Pharmatico , ktorá svoju ponuku stále rozširuje a dokonca už zavítala aj do vôd efektívneho chudnutia. Späť ale k podpore libida. Základný eJoy má vo vás vyvolať zvýšenú chuť po vašej partnerke, zlepšiť tvrdosť erekcie, bez ktorej by sexuálny akt nebol možný a tiež u niektorých tento ak aj celkovo predĺži.

Druhý z rady jeho sexuálne podporných prípravkov je eJoy Long. Ten sa svojím zložením zameriava prioritne na oddialenie vyvrcholenia. Žiaľ, s týmto problémom má skúsenosť množstvo mužov a nutné je tiež podotknúť, že nielen tí z mladších ročníkov. Ako ďalší zo silných efektov uvádzajú zlepšenú plodnosť.

Bonusový produkt výhradne pre ženy

Určite ste si všimli, že pre ženy a ich sexuálny život neexistuje ani z polovice taká ponuka, ako pre mužov. Je to spôsobené hlavne komplikovanosťou ženského tela. Dodnes ani farmaceutické firmy neprišli s revolučným riešením, akým bola Viagra. Existujú síce niektoré lieky, ale majú množstvo vedľajších účinkov.

Aphrodisia V

Ako sme spomenuli, je jedným z naozaj mála prírodných produktov, ktorý je výhradne určený ženám. Jeho cieľom je zlepšená fyzická a psychická odolnosť žien, nabudenie túžby známej ako libido a prekrvenie ženských pohlavných orgánov pre vyššiu vzrušivosť.

Zloženie:

  • L-arginín
  • Damiána
  • Muira puama
  • Maca

Tak čo, naše nežné polovičky, vyskúšali ste už Aphrodisiu?

Samozrejme, nie je to len o tabletkách

Ľudské telo je naozaj komplikované ústrojenstvo, ktoré má hlboko previazané telo i myseľ. Preto by bolo pochabé tvrdiť, že tabletky všetko vyriešia. Môžu byť ale dobrým pomocníkom a jedným z kľúčov, ktorý vás vrátia späť do hry.

Bohatý sexuálny život je veľmi dôležitý v každom partnerskom zväzku. Ak ostáva jeden z partnerov nenaplnený po tejto stránke, môže to viesť k množstvu hádok, rozvratov či dokonca trvalých rozchodov. Zaujímajte sa preto vždy o vaše polovičky, komunikujte s nimi a ukážte im, že vám záleží rovnako na tele i duši.