Ako fungujú prípravky na podporu libida a prečo by ste ich mali vyskúšať aj vy?

Vo veľmi zúženom slova zmysle môžeme pojem libido voľne preložiť ako sexuálnu túžbu, keď sa však na túto problematiku pozrieme detailnejšie, zistíme, že s ňou súvisí množstvo rozličných faktorov. V čom vlastne libido spočíva a ako fungujú prípravky na jeho podporu?
podpora libida

Zdroj: Altevita

Správna funkcionalita reprodukčného ústrojenstva človeka a s ňou veľmi úzko späté libido je základom prežitia ľudského druhu. Zároveň nie je žiadnym tajomstvom, že naplnenie pocitov sexuality a intimity je jednou zo základných potrieb človeka. Intimita nás spája s človekom, ktorého milujeme, udržiava funkcionalitu reprodukčnej sústavy v perfektom stave a v neposlednom rade prináša psychické uvoľnenie a napĺňa nás príjemnými pocitmi. S tým bude súhlasiť asi každý.

Nie každý si už ale uvedomuje, že libido je priamym odrazom funkcionality našej reprodukčnej sústavy a tela ako takého. Znížené libido nemusí byť len chvíľkovým pocitom, ale dlhodobým problémom, ktorého základ tkvie práve v rozličných psychických, ale aj fyzických problémoch. Hoci na prvý pohľad sa môže znížené libido javiť ako malý problém, v skutočnosti môže vyústiť do problémov vo vzťahu, či dokonca do nemožnosti splodiť potomstvo. Libidu, ako ukazovateľu nášho sexuálneho zdravia, je tak potrebné venovať adekvátnu pozornosť.

Stres – najväčší zabijak libida

Či už sa pozrieme na libido u žien alebo u mužov, je vedecky dokázané, že stres je pre neho jasnou stopkou. Stres vplýva na libido u jednotlivých pohlaví mierne odlišne.

U mužov sa zníženie libida vplyvom stresu odráža najmä na nezáujme o pohlavný styk, problémoch so vzrušením, ale aj na neschopnosti dosiahnuť plnohodnotnú erekciu. Stres výrazným spôsobom znižuje hladinu dôležitých minerálov v krvi, čím je výrazne paralyzovaná funkcionalita celého reprodukčného systému. Dlhodobé vystavovanie sa výraznému stresu môže viesť aj k trvalým problémom s libidom, a teda nemožnosti praktizovať plnohodnotný pohlavný styk.

V prípade žien stres výrazne narúša činnosť vaječníkov, čo sa prejavuje napríklad na nepravidelnej menštruácii. Väčšina žien sa už stretla so situáciou, kedy menštruácia v dôsledku zvýšeného stresu meškala aj niekoľko týždňov. Stres taktiež vplýva aj na samotnú chuť na pohlavný styk. Psychika žien je mimoriadne citlivá, a teda zvýšená miera stresu dokáže zamedziť vzrušeniu a dosiahnutiu orgazmu, čo sa prejaví na zhoršenej kvalite sexuálneho života a uspokojenia.

Snáď najväčším problémom je skutočnosť, že miera stresu v spoločnosti neustále narastá. Svet sa stále viac zrýchľuje a každodenne sme vystavovaní nespočetnému množstvu stresujúcich situácií, ktorým sa nevyhne prakticky nikto. V realite tak netreba hľadať len spôsoby, ako sa vyhnúť stresu, keďže to nebude nikdy možné, ale aj spôsoby, ako podporiť libido a reprodukčné zdravie, aby fungovalo bez akýchkoľvek problémov aj v prípade, že už stresu vystavení ste.

Ako vplýva na libido menopauza?

Menopauza je jedným z najťažších období života ženy. Vaječníky v tomto období prestávajú plniť svoju činnosť, dochádza k ukončeniu menštruačného cyklu, čo je sprevádzané radou fyzických, ale aj psychických zmien. Veľká nerovnováha hormónov v organizme sa prejaví aj na libide, ktoré je priamo ovplyvňované zmenami v reprodukčnom systéme. Znížené libido a obmedzená funkcionalita pohlavných orgánov ženy je v tomto období bežným javom, predsa len však môžete spraviť niečo pre to, aby zmeny počas menopauzy prebehli čo najhladšie a vaše libido zostalo stále zachované.

Mnohé ženy dokážu aj po menopauze viesť mimoriadne kvalitný sexuálny život. Receptom na úspech sú vo väčšine prípadov práve vhodné prípravky na podporu libida a reprodukčného zdravia.

Prípravky na podporu libida – pre koho sú určené?

Prípravky na podporu libida rozdeľujeme na prípravky pre mužov a prípravky pre ženy. Predsa len, ženské a mužské telo je v mnohých oblastiach odlišné a posilnenie libida vyžaduje rozličné ingrediencie. Prípravky na podporu libida sú určené každému, kto pociťuje zníženie libida, či už vplyvom stresu, menopauzy, alebo iných vplyvov. Jedným dychom však treba dodať, že prípravky na podporu libida sú určené aj pre ľudí, ktorí sa na prvý pohľad cítia skvele a nemajú s reprodukčným zdravím a libidom žiaden problém. Tieto prípravky totiž obsahujú zložky, ktoré podporujú aj funkčné libido a zlepšujú funkcionalitu aj zdravého pohlavného ústrojenstva, vďaka čomu dokážu povýšiť intenzitu a zážitky z intímnych chvíľ na novú, vyššiu úroveň.

V prípade prípravkov na podporu libida však treba dobre rozlišovať medzi umelými prípravkami s množstvom chemických prísad a čisto prírodnými prípravkami. Asi už sami tušíte, že hoci umelé prípravky plné chémie sa môžu na prvý pocit javiť ako účinnejšie a výhodnejšie, z dlhodobého hľadiska sú pre ľudské telo nezdravé, až škodlivé. Práve preto odporúčame voliť práve prípravky na podporu libida, ktoré sú postavené na prírodnom základe. Tie majú stále perfektné účinky a môžete ich užívať aj dlhodobo bez toho, aby ste svojmu telu škodili.

Podpora libida u žien

Naším tipom na kvalitný a účinný prírodný prípravok na podporu libida u žien sú tablety Libido4.me. Jedná sa o certifikovaný výrobok vytvorený z komplexov starostlivo vyberaných bylín, ktoré majú rôznorodé účinky na ženské libido a reprodukčnú sústavu. Tablety Libido4.me sa môžu pochváliť unikátnym 100% prírodným zložením bez akýchkoľvek konzervantov, GMO, či iných chemických prísad.

Každá tableta obsahuje výťažky zo špargle hroznovitej, mace peruánskej, rozchodnice ružovej, škorice cejlónskej, ženšenu sibírskeho a bylinky s latinským názvom Mucuna pruriens. Hoci názvy týchto rastliniek vám veľa hovoriť nemusia, ich účinky rozhodne stoja za pozornosť. Komplex týchto výťažkov tvorí účinné afrodiziakum, stimuluje krvný obeh a celú reprodukčnú sústavu, posilňuje libido, zlepšuje prirodzené zvlhčovanie vaginálnej sliznice, podporuje plodnosť a dosiahnutie orgazmu, no zároveň pomáha k zmierneniu stresu, znižuje menštruačné bolesti a nežiadúce efekty spojené s menopauzou, zlepšuje imunitu a telu dodáva veľa potrebných vitamínov a minerálov.

A to najlepšie? Na to, aby ste všetky tieto pozitívne účinky zažili aj na vlastnej koži, stačí aspoň 3 mesiace užívať tablety Libido4.me, ktoré zoženiete v e-shope www.altevita.sk

Podpora libida u mužov

O účinnú podporu libida u mužov sa postarajú taktiež stopercentne prírodné tablety Libido4.me, ktoré však majú mierne odlišné zloženie ako tablety určené pre ženy. Tablety Libido4.me pre mužov obsahujú výťažky z mace peruánskej, kotvičníka zemného, krpčiarky, indického ženšenu, Gingko biloba, rozchodnice ružovej, a ženšenu sibírskeho. Účinky všetkých týchto bylín zoskupených v jednej tablete sú pozoruhodné – fungujú ako účinné afrodiziakum, zlepšujú pohyblivosť spermií, podporujú prekrvenie pohlavného ústrojenstva, čím priamo zlepšujú erekciu a výdrž, znižujú úroveň stresu a pozitívne vplývajú na psychiku, zvyšujú libido, pomáhajú udržiavať zdravú prostatu...

Samozrejme, pozitívne účinky tabliet Libido4.me na mužský organizmus by sme mohli vymenúvať ešte dlho. Kým nevyskúšate, neuveríte!

Tak podporte svoje reprodukčné zdravie aj vy!

Vďaka kvalitným prírodným prípravkom Libido4.me je podpora libida a celkového reprodukčného zdravia skutočne hračkou. V našom e-shope sme si naviac pre vás pripravili jedinečnú akciu 2 balení tabliet Libido4.me za cenu jedného! Skombinovať môžete napríklad jedno balenie tabliet pre mužov a jedno balenie tabliet pre ženy, ktoré získate zadarmo. Tak neváhajte a podporte svoje reprodukčné zdravie aj vy ešte dnes a užite si so svojím partnerom nezabudnuteľné chvíle plné lásky bez akýchkoľvek ťažkostí!