Imunita, milovanie a k tomu 3 správne doplnky, ako to spolu súvisí?

Myslíte si, že silná imunita a dobrý sex spolu nesúvisia? Poďme sa na to pozrieť bližšie. Pri oslabenej imunite vám lekár odporučí ovocie a vitamín C. Vďaka prebiehajúcim výskumom na Kinseyho inštitúte vám k doplnkom výživy možno čoskoro predpíše sexuálnu terapiu.
maca - imunita a milovanie

Zdroj: Pixabay.com

Otázky intenzívneho sexuálneho zážitku už dávno nie sú len vecou mužov. Doteraz veľmi tabuizovaná téma sa konečne dostáva na povrch. Sex by mal byť vynikajúcim zážitkom pre oboch partnerov. Úprimne si však povedzme, že v dnešnej dobe plnej zhonu a stresu je veľmi ťažké udržiavať harmonický život. A práve vonkajšie okolnosti vo výraznej miere zasahujú do našej intímnej sféry. Práve stres vie byť veľkým „zabijakom“ intímneho života. Najhoršie je, že nie každý stres pociťujeme. Existuje stres, ktorý pôsobí len na podvedomej úrovni, neuvedomujeme si ho, avšak ochromuje naše mentálne, fyzické a sexuálne výkony.

Ako sa teda brániť všetkým okolnostiam a vychutnať si plnohodnotný sex s partnerom? V dnešnom článku vám ponúkneme najznámejšie a najkvalitnejšie prípravky, ktoré podporujú libido (chuť na sex), zvyšujú intenzitu sexuálneho pôžitku a zároveň harmonizujú telo a dušu. Zo všetkého najdôležitejšie je zvoliť prípravok, ktorý podporuje činnosť organizmu a nemá nežiadúce účinky. Preto je vždy najlepšie voliť prípravky, ktoré sú postavené na prírodnej báze a sú certifikované.

Femm Passion Libido

Prvý z produktov, ktoré dokážu jednoducho a efektívne podporiť libido je Femm Passion. Hneď na úvod chceme podotknúť, že sa jedná o prípravok, ktorý je držiteľom Certifikátu bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu. Jedná sa o český prípravok, ktorý spĺňa všetky európske štandardy a vynikajúco plní svoju úlohu. Prípravok je schopný zvýšiť ženské libido, zvýšiť mieru pôžitku počas pohlavného styku, zmierniť príznaky menopauzy, optimalizovať hormonálnu sústavu a získať energiu. Jeho základnou zložkou je Maca.

Femmpasion

Zdroj: 2people s.r.o.

Existuje veľké množstvo príčin, ktoré dokážu zapríčiniť stratu chuti na sex a frigiditu. Problémom môže byť spomínaný stres, nedostatočné prekrvenie pohlavných orgánov, znížená citlivosť alebo napríklad aj únava. Na všetky zo spomínaných príčin pôsobí prípravok Femm Passion takmer okamžite. Prípravok upokojuje psychiku (zlepšuje psychické zdravie), prinavracia duševnú pohodu, zmierňuje stres, napätie a úzkosti, zabezpečuje správne fungovanie mikrocirkulácie krvného obehu, podporuje činnosť svalov, zabezpečuje dobrú náladu, detoxikuje organizmus, ochraňuje bunky pred oxidačným stresom, upravuje sexualitu, libido a plodnosť. A to sú len niektoré zo širokej palety účinkov, ktoré prináša Femm Passion Libido.

Libido UpGel

Libido UpGel je lubrikant, ktorý zvyšuje pôžitok počas sexu, umožní ľahšie dosiahnutie orgazmu a zároveň zvýši libido žien.

LibidoUP gel

Zdroj: 2people

Gél je založený na vodnej báze, nezanecháva škvrny a zabraňuje podráždeniu a odreninám. Taktiež stimuluje prekrvenie intímnych partií, čo zabezpečí oveľa vyššiu citlivosť. Prípravok je určený pre všetky ženy, ktoré majú problém s dosiahnutím orgazmu, potrebujú väčšie zvlhčenie pre optimálny zážitok alebo ženy, ktoré chcú zvýšiť svoje libido. Má mierne hrejivý efekt, príjemnú vôňu a optimálne zloženie navrhnuté tak, aby dokázal zabezpečiť všetky vyššie uvedené funkcie bez porušenia celistvosti vnútorného prostredia organizmu.

Maca FreshWomen

Maca pre ženy prináša pozitívny efekt nielen ako prírodné afrodiziakum, ale aj v čase, keď sa pár usiluje o počatie a ženy chcú podporiť svoju plodnosť. Podľa niektorých vedcov je maca pre ženy užitočná tiež v období menopauzy, kedy tlmí jej negatívne prejavy.

Maca FreshWoman

Zdroj: 2people

Všeobecne maca napomáha dosiahnuť hormonálnej rovnováhy, ktorá je základnou podmienkou pre plodnosť, ale aj kvalitný sexuálny život v akomkoľvek veku. Beth M. Ley vo svojej knihe Maca !: Adaptogén a hormonálny regulátor (1) macu vyzdvihuje ako úplne bezpečný prostriedok na vyrovnávanie hladiny hormónov. Tá totiž neobsahuje fytohormóny.

Peruánska maca povzbudzuje vlastné, vnútorné vylučovanie hormónov v organizme, avšak iba toľko, koľko je potrebné pre hormonálnu rovnováhu.

V prípade užívania hormónov externe (či už prírodných alebo syntetických) môže dôjsť k tomu, že z nedostatku sa razom stane príliš vysoká hladina hormónov, čo pochopiteľne nie je žiaduce. To pri Mace nehrozí. S Macou sa podľa Beth M. Ley rieši podstata problému, nie jeho prejavy.

Tak ako Maca Fresh u mužov, tak u žien dokáže tento prípravok absolútne odpáliť sexuálne funkcie už po krátkom používaní. Jedná sa o výživový doplnok, ktorý harmonizuje organizmus, zabezpečuje jeho optimálnu funkciu, napomáha k zlepšeniu kvality života a v neposlednom rade priam magicky pôsobí na intímny život. Prináša do života oveľa viac energie, vzrušenia, vášne. Upokojuje myseľ, harmonizuje telo. Pôsobí aj na funkcie močového ústrojenstva, stimuluje imunitu, činnosť štítnej žľazy a hlavne harmonizuje hormonálny systém. Maca FreshWomen je prípravok vysokej kvality ako stvorený na zvýšenie libida, potencie, zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia a hlavne dokáže dodať vášeň tam, kde jej už veľa nezostalo.


(1) -Ley, Beth M.: Maca!: Adaptogen and HormonalRegulator (v preklade: Maca!: Adaptogen a hormonální regulátor). BL Publications, Detroit Lakes, MN 2003