Je vaša láska tehotná? Prekvapte ju!

Očakávate čoskoro prírastok do vašej rodinky, na ktorý sa už neviete dočkať? V agentúre BBYSHOWER dobre vedia, že nový prírastok je významným životným obdobím pre každého rodiča. Práve preto by ste si tento okamih vítania bábätka mali zvečniť formou baby shower oslavy. Veľkou výhodou pre partnerov budúcich mamičiek je, že baby shower oslavu môžete svojej láske darovať.
baby shower oslava

Zdroj: Pexels.com

Baby shower oslavu ako darček môžete využiť hneď niekoľkými spôsobmi:

1. PREKVAPENIE

V agentúre BBYSHOWER vám celú baby shower oslavu zorganizujú tak, aby o tom vaša láska nič netušila. Oslovia všetkých známych, zabezpečia tematickú výzdobu, objednajú bohaté pohostenie a to všetko tak, že na konci dňa si budúca mamička nič nevšimne. V deň baby shower vymyslia dôvod, prečo sa má mamička dostaviť na miesto oslavy a potom vás už nechajú si vychutnať jej pohľad na prekvapenie, ktoré ste pre ňu prichystali.

2. SPOLOČNÉ PLÁNOVANIE

Viete, že vaša láska nemá rada prekvapenia tohto typu, ale baby shower oslava by ju potešila? Nie je problém. Oslavu naplánujú v spolupráci s vami tak, aby spĺňala všetky vaše predstavy. Dohodnete si dátum, čas, tému oslavy a občerstvenie, ostatné povinnosti necháte na nich, aby ste si v deň baby shower mohli obaja užiť oslavu.

Je len na vás ako svoju lásku prekvapíte. Agentúra BBYSHOWER vám zaručují to, že všetko pripraví tak, aby ste s plánovaním oslavy nemali žiadne starosti. Vy si už len užijete oslavu na sto percent.


Máte záujem o baby shower oslavu pre vašu lásku? Kontaktujte agentúru BBYSHOWER