Vedecky potvrdené: Pred Covid-19 pomôže ochrániť sprej vyrábaný na Slovensku

Počty novonakazených ľudí koronavírusom lámu rekordy každý deň. Účinná a bezpečná prevencia sa však už takmer desaťročie nachádza na pultoch lekární. Vedecká štúdia potvrdila vysoký preventívny účinok roztoku na báze cistu krétskeho. Tento rastlinný extrakt môže mať množstvo výhod pri použití ako protivírusový prípravok, a to bez vedľajších účinkov alebo alergických reakcií. Roztok sa predáva ako ústny sprej pod názvom VIROSTOP a vyrába sa priamo na Slovensku.
COVID-19 a  sprej do nosa Virostop

Zdroj: súkr.archív

Účinnosť roztoku VIROSTOP ako prevencie preukázali testy na zvieracích bunkových tkanivách pod vedením významného maďarského virológa Dr. Istvána Jankovicsa.

Testovali sme roztok VIROSTOP, ktorý sme aplikovali na koronavírusom Covid-19 infikované bunkové kultúry z obličky mačiaka zeleného. Ukázalo sa, že extrakt z cista krétskeho a roztok VIROSTOP, ktorý okrem neho obsahuje výťažky zo šalvie lekárskej, echinacei purpurovej, aceroly a citrusových bioflavonoidov, je aj pri rozriedení v pomere 1:640 schopný zabrániť rozmnožovaniu vírusu v tkanive, pričom roztok VIROSTOP vykazoval vyššiu účinnosť ako samotný extrakt cista,“ vysvetlil Jankovics, niekdajší hlavný lekár Národného laboratória pre chrípku WHO.

Produkt je tak podľa odborníka schopný predchádzať infekcii a lokalizovať ju. Na Slovensku vyrábané spreje do nosa a úst sú na trhu už deväť rokov a využívajú sa ako prevencia voči chrípke.

Za ten čas sa predalo viac ako 1 500 000 kusov VIROSTOP-u a neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Po tom, ako ich predaj po vypuknutí pandémie v marci a apríli rekordne stúpol, rozhodol sa výrobca Herb-Pharma Corporation s.r.o., ktorý je súčasťou švajčiarskeho holdingu Herb-Pharma AG, zistiť, či by bol VIROSTOP tak úspešný aj pri zmierňovanej pandémii.


Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.

Najčítanejšie články