Gigant v predaji omega-3 mastných kyselín rozdáva všetkým ľuďom ročnú zásobu vitamínu D zadarmo!

Ako súčasť národnej kampane na podporu imunity sa jednotka na slovenskom trhu v predaji omega-3 mastných kyselín – spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals rozhodla podporiť imunitný systém a celkové zdravie všetkých Slovákov. Daruje ročnú zásobu vitamínu D do každej domácnosti!

Prečo je vitamín D taký dôležitý a ako získate jeho ročné balenie zadarmo?

Slováci na tom nie sú dobre v porovnaní s ostatnými krajinami Európy

Až 8 z 10 Slovákovmenej vitamínu D ako odporúčajú odborníci.

Je zdokumentované, že vitamín D má dôležitý vplyv na zdravie a je kľúčový nie len pre imunitný systém, ale aj pre štruktúru kostí a svalov.

Prečo je ročné balenie vitamínu D zadarmo?

NaturaMed Pharmaceuticals je jedným z najväčších poskytovateľov výživových doplnkov na Slovensku. Martin Kozelský, riaditeľ spoločnosti hovorí, že ich cieľom je skvalitniť život ľudí na Slovensku.

Darovali sme už omega-3 mastné kyseliny a ďalšie vitamíny v hodnote viac než 75 tisíc eur slovenským zdravotníkom a teraz chceme poslať balenie vitamínu D3 VitaSolaris do každej domácnosti.“

Vitamín D3 – VitaSolaris je vysoko kvalitný doplnok stravy s vitamínom D.

Forma vitamínu D3 sa podľa štúdií vstrebáva najlepšie. Keď sa užíva spolu s nenasýtenými mastnými kyselinami omega-3, absorbuje sa ešte o 32 % lepšie.

Prečo je vitamín D dôležitý?

Dôkazy o pozitívnom vplyve vitamínu D na ľudské zdravie sú nespochybniteľné. Hrá dôležitú úlohu v mnohých kľúčových procesoch.

Naše telo produkuje vitamín D a to v bunkách kože. Tento proces prebieha len vtedy, keď je nahá pokožka bez opaľovacieho krému vystavená priamemu slnku. Vitamín D sa nachádza aj v potravinách. Jeho zdrojom sú tučné morské ryby.

Nie je tajomstvom, že konzumácia morských rýb je na Slovensku minimálna. Nevyhnutnosťou je aj ochrana pokožky opaľovacími krémami. Preto sa výživové doplnky s obsahom vitamínu D javia ako dobré riešenie.

Vitamín D je zásadný pre celkové zdravie. Európski odborníci sformulovali 7 dôvodov, prečo je dôležité užívať ho:

  • Posilňuje imunitný systém
  • Zabezpečuje vstrebávanie a využitie vápnika v tele
  • Podieľa sa na normálnej funkcii svalov
  • Reguluje obsah vápnika v krvi
  • Stará sa o zdravé kosti
  • Podporuje kvalitu zubov
  • Podieľa sa na procese delenia buniek

Vitamín D3 VitaSolaris obsahuje vitamín D3. To je najefektívnejšia forma vitamínu D.

Vitamín D3 sa najviac podobá tomu, ktorý si je telo schopné vyrobiť samé a preto sa najlepšie vstrebáva. Jedna tableta obsahuje 25 ug – 1000 jednotiek, ktoré pokryjú odporúčaný denný príjem vitamínu D.

Ako získať ročnú zásobu Vitamínu D3 VitaSolaris zadarmo?

Každá domácnosť má nárok na jedno ročné balenie Vitamínu D3 VitaSolaris zadarmo. Doručené bude poštou. Platí sa iba poštovné vo výške 1,95 eur.

Spolu s balíčkom bude poslaný aj šek s termínom platby poštovného do 14 dní. Objednaním zvýhodneného balíčka sa nezaväzujete k žiadnym ďalším odberom – iba jedno balenie zadarmo do každej domácnosti.

Balenie obsahuje 360 tabliet. Jedna tableta obsahuje 25ug – 1000 jednotiek vitamínu D a pokryje tak jeho dennú potrebu.

Všetko, čo je potrebné urobiť je navštíviť dvitamin.sk a vyplniť svoju adresu do formulára. Objednanie vám nezaberie viac než minútu.

Nepremeškajte túto jedinečnú možnosť. Navštívte už teraz webové stránky a získajte ročnú zásobu vitamínu D zadarmo!