Dokonalá relaxácia len za 3,50 € !

Cítite sa unavene, vyčerpane, nemáte energiu? Spomeňte si, kedy ste si dopriali fakt dobrú relaxáciu.
relaxácia s AVS prístrojom

Zdroj: Pixabay.com

AVS prístroje, známe tiež pod označením psychowalkmany, vám dokonalú relaxáciu poskytnú stlačením jedného tlačidla. Stačí si nasadiť okuliare, slúchadlá, zvoliť vhodný program a relaxovať. Za 20 minút sa budete cítiť ako znovuzrodený.

Okrem relaxácie má AVS prístroj viac ako 40 priaznivých účinkov na ľudské telo. Medzi 6 hlavných účinkov AVS prístrojov patria:

  • relaxácia
  • liečba nespavosti
  • odstránenie depresií
  • zrýchlenie učenia
  • meditácia
  • udržanie vynikajúcej psychickej kondície

AVS prístroj má taktiež veľmi priaznivý vplyv na imunitu, takže Vás dokáže ochrániť pred rôznymi ochoreniami.

Ako to funguje?

AVS prístroje fungujú veľmi jednoducho. Netreba robiť skoro nič a zvládne to každý. Stačí si nasadiť okuliare, slúchadlá, vybrať vhodný program, potvrdiť a relaxovať.

Prečo to funguje?

Mozog funguje na základe bioelektriny a neustále v ňom prebiehajú drobné elektrické výboje o určitej frekvencii (rýchlosti kmitania). Každej frekvencii zodpovedá iný, presne daný duševný a fyzický stav.

Jednotlivé frekvencie a jednotlivé hladiny vedomia sa vyznačujú celkom iným, odlišným duševným a telesným stavom. Je známe v akých frekvenciách prebiehajú v tele aké procesy a na tomto poznatku sú vyvíjané aj jednotlivé programy.

AVS prístroj svojim pôsobením nerobí nič iné, len “nastaví” mozog na požadovanú frekvenciu.

Bude to fungovať aj u mňa?

Určite. Už viac ako 100 tisíc ľudí na Slovensku a v Čechách využíva AVS prístroje. Celosvetovo sú to milióny spokojných užívateľov. AVS prístroje používajú športovci, celebrity ako aj bežní ľudia. Mladí aj starší, na veku nezáleží.

Neveríte že by to mohlo fungovať u Vás? Tak si prístroj jednoducho požičajte a keď s ním budete spokojný, tak si ho môžete zakúpiť.

Laxman – najlepší AVS prístroj v súčasnosti na svete si môžete požičať a užívať si dokonalú relaxáciu.

Len za 3,50 € / deň si užijete všetky výhody AVS prístrojov. Laxman Vám vieme poslať kuriérom, takže nemusíte nikam chodiť.

Stačí vyplniť jednoduchý formulár na webe paradnyzivot.sk alebo nám zavolať na 0905 426 341.