McDonald's prekvapil veggie ponukou. Reaguje na trendy v stravovaní

O vegetariánstve toho veľa vedeli už v starovekej Indii či v Grécku. Z tohto životného štýlu, ktorý sa spája s vynechávaním mäsa z jedálničku z rôznych etických či náboženských dôvodov, sa časom vytvorili rôzne formy stravovania, ktoré sa čoraz viac dostávajú do popredia aj v 21. storočí. Samozrejme nielen vo svete, ale aj na Slovensku. Narastajúci záujem Slovákov po mäsových alternatívach začal v posledných rokoch evidovať aj McDonald's. Koncom marca uviedol na trh bezmäsitú novinku.
veggie ponuka McDonald´s

Zdroj: McDonald´s

Nová ponuka poteší vegetariánov, flexitariánov, ale aj zákazníkov obľubujúcich zmenu jedálnička. Vďaka novej zeleninovej placke McDonald's do portfólia zaradil tri nové bezmäsité produkty – Veggie Burger, Veggie Wrap a Veggie Šalát.

Ak sa vegetariánska a flexitariánska strava nastaví správne, prináša telu množstvo zdravotných výhod. Aj to je dôvod, prečo sú tieto trendy v stravovaní také obľúbené a čoraz výraznejšie.

Keďže dopyt po bezmäsitých alternatívach neustále rastie nielen vo svete, ale aj na Slovensku, svoju ponuku sa McDonald’s rozhodol rozšíriť o nové bezmäsité pochúťky. S veggie novinkami si prídu na svoje mnohí zákazníci.

Našim zákazníkom chceme stále prinášať niečo nové a tiež ponúkať širšiu ponuku chutných i bezmäsitých jedál, z ktorých by sa mohli u nás najesť podľa svojich predstáv. Preto sme vyšli v ústrety smerom k bezmäsitej ponuke v podobe troch nových veggie produktov,“ povedala Lucia Polačeková, PR supervízorka pre McDonald's na Slovensku.

veggie ponuka McDonald´s

Zdroj: McDonald´s

Zelenina nikdy nechutila lepšie

V jedálničku mnohých konzumentov mäsa je zelenina väčšinou považovaná za akýsi doplnok, ktorý pomáha k vyváženiu chutí na tanieri. McDonald’s mení pravidlá hry a zeleninu v tomto prípade postavil do role hlavného hrdinu.

Zákazníci sa tak môžu tešiť na bezkonkurenčnú chuť zeleninovej placky, ktorá je súčasťou uvedených vegetariánskych noviniek. V prípade Veggie burgra sa placka podáva v žemli, spolu s plátkom Čedaru, čerstvým šalátom a paradajkami s novou jogurtovo-bylinkovou omáčkou.

Po zahryznutí sa môžu zákazníci tešiť na gastronomický zážitok, ktorý zmení aj mýtus o zle ochutených vegetariánskych burgroch. Svojou chuťou, kvalitnými surovinami a chrumkavosťou sa plnohodnotne vyrovná mäsovým „kolegom“, pričom zeleninová placka nechýba ani v zložení Veggie Wrapu a Veggie šalátu.

Zaradením troch vegetariánskych noviniek do našej ponuky reagujeme na požiadavky našich zákazníkov a veríme, že nimi oslovíme nielen vegetariánov, či flexiteriánov, ale aj našich stálych zákazníkov, ktorí ocenia nové chute na zeleninovom základe, “ dopĺňa L. Poláčeková.

McDonald´s veggie ponuka

Zdroj: McDonald´s

Pridaním veggie ponuky do McMenu môžu zákazníci McDonald’s spestriť a nutrične vyvážiť svoje stravovanie o chutne spracovanú zeleninu.

Veggie placky totiž obsahujú mrkvu, petržlen, hrášok, brokolicu, cibuľu, zelené, červené a žlté papriky. Chuť je vylepšená o ementálsky typ syru, maslo, slnečnicové semienka, tortilla chipsy a bylinky.

Tieto veggie placky neobsahujú žiadny palmový olej.

Tri novinky z radu Veggie sú veľmi chutnou alternatívou pre tých ľudí, ktorí sa mäsu úplne alebo aj čiastočne vyhýbajú nielen kvôli zdravotným benefitom, ale tiež s ohľadom na etický či ekologický aspekt,“ hovorí na záver PR supervízorka pre slovenský McDonald's.


Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.