Kto nebol v Piešťanoch, nevie, čo je láska

Dobré sa chváli samé – a presne to piešťanský Kúpeľný ostrov, hotely a služby so cťou robia už viac, ako storočie. Tradičný liečebný pobyt s ubytovaním v piešťanskom hoteli Esplanade by sa preto mal dostať na „to do“ list každého Slováka.
piešťanské kúpele

Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

Urobme si na úvod malú anketu. Otázka je iba jedna: „Aký je váš vzťah k tradíciám?“ Nech ste si na ňu odpovedali akokoľvek, budeme trvať na tom, že niektoré slovenské tradície sa oplatí minimálne vyskúšať.

Osobná skúsenosť je najlepšia skúsenosť – a tá hovorí, že kto vyskúša prázdniny na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, zažiada sa mu zopakovať si ich. Prečo? Vyskúšajte a uvidíte. Máme s tým svoje skúsenosti.

Každý z hotelov na piešťanskom Kúpeľnom ostrove je unikátny. Najväčšej obľube hostí sa teší vzdušný, priestranný a moderne zrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel Esplanade.

kúpeľný pobyt

Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

Jeho súčasťou je okrem šiestich reštaurácií, dvoch tanečných sál pre 400 ľudí aj príjemná kaviareň Café Park. Srdcom a dušou hotela s priľahlým vonkajším bazénom je aj exkluzívne wellness Balnea Health Spa, ktoré sa rozprestiera na 7000 m2.

Hrejivá náruč Balnea Health Spa

Unikátna geotermálna voda a svetovo vyhľadávaný vzácny bahenný peloid - to všetko nájdu rekreanti pod jednou strechou v najväčšom modernom balneologickomm centre v Strednej Európe. Jeho rozloha, exkluzivita a rozmanitosť nenechá chladným nikoho – a to doslova.

Pobyt v hoteli Esplanade si rezervujte na webovej stránke siete Ensana

V spolupráci s kúpeľným lekárom si na mieru vašim potrebám a preferenciám zostavíte balík klasickej kúpeľnej liečby. Na výber je viac ako 60 blahodarných procedúr.

Modernými terapeutickými postupmi vás budú láskavo sprevádzať kvalifikovaní a najmä nesmierne milí profesionáli, ktorí sa o vás postarajú tak, že sa budete cítiť ako v bavlnke.

piešťanské kúpele

Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

V príjemnom prostredí Balnea Health Spa si však môžete dať len oddychový deň v saune, rehabilitačnom bazéne či bazéne s bicyklami pod vodou, či zušľachtiť svoje telo v priestrannom, moderne vybavenom fitnesscentre. Keď sa výdatne vypotíte, môžete sa o niečo ľahší vydať spoznávať ďalšie krásy Kúpeľného ostrova.

Pobyt v hoteli Esplanade si rezervujte na webovej stránke siete Ensana

Chladivá oáza parku

Prekrásne prostredie a takmer neobmedzené možnosti na zrekreovanie a ozdravenie tela i ducha sa začínajú priamo v areáli Kúpeľného ostrova.

Možnosti schladiť sa azaplávať si vo vonkajších a vnútorných bazénoch, možnosť požičať si bicykel, na ktorom môžete brázdiť park a zelené okolie sú tu pre každého.

Voliéra s pávmi, cukrárne, ostrovný kúpeľný vláčik, minigolf, malé jazierka a vodopády – to bude to pravé lákadlo pre veľkých i malých. Piešťany a ich okolie ponúkajú aj pekné, nenáročné výlety do okolia.

Na toto sa pripravte

Jediné, na čo by ste sa mali pripraviť je nekonečná pohoda, príjemné ubytovanie, dobré jedlo, pokoj a servis, s ktorým budete veľmi spokojní. Ak ste pripravení, poďte si užiť pobyt, z ktorého budete odchádzať nie len oddýchnutí, ale aj o poznanie zdravší, a motivovaní prísť opäť.