Tretia vlna ohrozuje školákov. Chrániť sa môžu aj vďaka sprejom VIROSTOP

Príchod nového školského roka je tentoraz spojený aj s veľkou hrozbou – treťou vlnou pandémie koronavírusu, ktorá výrazne ohrozí práve školopovinné deti. Preto je nevyhnutné, aby študenti mali pri návrate do lavíc možnosť chrániť sa pred nákazou.
tretia vlna koronavírusu a návrat detí do školy

Zdroj: Unsplash.com

Už začiatkom septembra sa školy opäť zaplnia. Tento rok sa do vyučovania v rámci základných a stredných škôl zapojí približne 700 000 ľudí, ďalších viac ako 100 000 čaká na začiatok semestra na vysokých školách.

Každá jedna rodina so školopovinnými ratolesťami však bude vystavená veľkej skúške – ochrániť deti pred nákazou koronavírusom.

Riziko sa s príchodom tretej vlny a s nástupom delta variantu stále zvyšuje a podľa odborníkov sa nákaza bude šíriť najmä medzi deťmi. Tie navyše môžu ochorenie Covid-19 ďalej šíriť v rodinách. Faktom je, že deti do 12 rokov sa na Slovensku zatiaľ neočkujú.

Dôležitými pomocníkmi v boji s nákazou koronavírusu sa v predchádzajúcich mesiacoch stali produkty VIROSTOP. Ich obľúbenosť potvrdzuje fakt, že v Európe sa ich predalo viac ako 2 milióny kusov. Tieto ústne a nosové spreje účinne chránia pred nákazou viacerých ochorení horných dýchacích ciest, vrátane Covid-19.

Hľadáte účinnú ochranu proti vírusom? Použite ústne a nosové spreje VIROSTOP!

Pre školákov, vysokoškolákov aj učiteľov

VIROSTOP je založený na prírodných zložkách, z ktorých najúčinnejšia je extrakt z Cista krétskeho.

Po nastriekaní do hrdla či nosa vytvára na slizniciach ochrannú bariéru, cez ktorú sa vírusy nedostanú do organizmu, a takto zabránia infekcii. Týmto spôsobom fungujú aj na všetky nové mutácie. Produkty Virostop sú teda vhodné pre školákov, vysokoškolákov aj učiteľov “ vysvetľuje špičkový maďarský virológ a klinický mikrobiológ Dr. István Jankovics.

Začnite školský rok s ústnymi a nosovými sprejmi VIROSTOP a dajte vírusom červenú!

nosový sprej virostop

Zdroj: Herb-Pharma

Spreje, ktoré sú voľne dostupné v kamenných aj internetových lekárňach, sú vhodné aj pre deti od 3 rokov, takže sú určené aj pre deti v materských školách. Ich prírodné zloženie zaručuje bezpečnosť aj pri kombinácii s inými liečivami.

Spoločnosť Herb-Pharma Corporation s.r.o, ktorá spreje vyrába, ešte pred rokom vykonala in vitro testy na bunkových tkanivách, ktoré preukázali 100-percentnú účinnosť Virostopu v boji s vírusmi SARS-CoV-2.

Práve v súvislosti s návratom detí do škôl je maximálne dôležitá vhodná a účinná prevencia. A práve VIROSTOP je vhodnou prevenciou aj proti novým mutáciám, čo potvrdili aj priebežné výsledky klinických testov,“ uzatvára Dr. Jankovics.

Viac informácií nájdete na sk.virostop.info.