Vyberáte darček pre muža? Tipy, ako urobiť radosť elegánom aj športovcom

Ocino, partner alebo najlepší kamarát – náležite obdarovať muža v živote môže niekedy vyzerať ako oriešok. Ak chcete naozaj oslniť, siahnite predovšetkým po prvotriednej kvalite. Či už vyberáte prekvapenie na narodeniny alebo na výročie, máme pre vás tipy na darčeky, s ktorými nešliapnete vedľa.

Zdroj: Unsplash.com

Vybrať perfektný darček pre muža nie je tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. A ak poznáte obdarúvaného ako svoje topánky, potom je výber o to jednoduchší. Muži si, na rozdiel od žien, nepotrpia na prekvapenia ani na gestá s hlbokým významom. Najväčšiu radosť majú z praktických vecí, ktoré sa im hodia v osobnom aj profesnom živote.

Darujte starostlivosť a rozmaznávanie

Časy, kedy si muži vystačili s penou na holenie, sú už dávno preč. Starostlivosť o zovňajšok sa stala prirodzenou súčasťou ich každodennej rutiny. S kozmetikou na pestovanú bradu aj hladko oholenú tvár tak zabodujete u gentlemanov aj náruživých športovcov. Odvážnejšie potom môžu vyberať aj medzi parfémami pre mužov. Ak chcete obdarovať náročnejšieho muža, ktorý si potrpí na kvalitu, vsaďte na niche vône. Sú vyrobené z prvotriednych ingrediencií, ktoré spolu tvoria nezameniteľnú vôňu, ktorá perfektne doladí mužskú charizmu.

Dizajn, ktorý pozdvihne každý deň

Dizajnový tovar už dávno nie je nedostupným luxusom. Aj napriek tomu, že si obdarovaný nepotrpí na zvučné mená dizajnových tvorcov, poctivé remeslo ocení. A pretože muži majú radi praktické darčeky, ktoré sa im budú hodiť na každý deň, zásahom do čierneho sú doplnky, ktoré vyrobili zlaté ručičky slovenských dizajnérov. Ručne šitá kožená peňaženka, opasok alebo taška poteší aj tých najnáročnejších mužov. Koža je navyše neutrálnym materiálom a skvelo tak doladí šatník elegána aj mestského dobrodruha.

Zážitok ako nezabudnuteľný darček

Lístky na kľúčový zápas obľúbeného futbalového klubu alebo vstupenky na koncert obľúbenej skupiny urobia radosť každému. Ak chcete obdarovať muža, ktorý miluje adrenalín, vsaďte na zážitkové darčeky, ako je voucher na bungee jumping alebo jazda vo ferrari. Gurmánov zas potešia kuchárske alebo degustačné kurzy.

Ak chcete urobiť rovno dvojnásobnú radosť, prispejte menom obdarovaného na dobrú vec. Môže to byť príspevok na čistenie oceánov od plastov, adopcia slonov v Afrike alebo prispejte na projekt, ktorý môže zmeniť život celým generáciám – či už je to stavba studne vo vyprahnutej Etiópii alebo tabule do škôl v Zambii. Väčšina organizácií posiela darcom certifikáty s osobným poďakovaním, ktorý potom môžete venovať ako darček.

Sandruska

manžel bude mať narodeniny, tak by som mu okrem tradičného parfému rada kúpila aj niečo výnimočné...ak máte nejaké tipy, sem s nimi, budem vám vďačná :)

Ivka88

Viete čo je napríklad veľmi pekné? Fotka s vyznaním lásky zaliata v skle, videla som to u kamarátky. Volá sa to OnGlazz, mrknite na to ;)