Experti na personalizovaný wellness

To, že to nebude len taký hocijaký wellness pochopíte v momente, keď sa dostaneme k číslam. Wellness v ponímaní jedinečného slovenského Kúpeľného ostrova totiž nadobúda úplne iný rozmer. A pri rozmeroch nemáme namysli iba jeho rozlohu.

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Balnea Health Spa je najväčším a najmodernejším balneologickým centrom v strednej Európe. Keď vám už svitá, že hovoríme o obrovskej 7000 m2 ploche kúpeľného a rehabilitačného komplexu na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, nech sa vám tento priestor spojí so 4* kúpeľným hotelom Esplanade.

Balneologické centrum je rozdelené na tri pavilóny s kúpeľnými a rehabilitačnými priestormi, ktoré nemajú na Slovensku obdobu. Po vyšetrení a konzultáciách s medicínskym tímom je každému klientovi zostavený balíček procedúr na mieru tak, aby mu priniesol čo najväčší úžitok a relax zároveň.

V prípade, že si medzi procedúrami budete chcieť kvalitne oddýchnuť, máte k dispozícii wellness a saunový svet. Okrem fínskej, infračervenej a parnej sauny si užijete vnútorný či vonkajší bazén alebo môžete vyskúšať, milé dámy ale aj páni niektorú zo skrášľujúcich alebo omladzujúcich procedúr.

piešťanské bahno

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Príďte do Piešťan zažiť svoj malý zázrak

O kvalite a účinkoch liečby, ktorú klienti dostanú práve na Kúpeľnom ostrove hovoria čísla. Ročne sa v Balnea Health Spa vykoná viac ako milión liečebných procedúr. Zaujímavosťou je i ergoterapeutické centrum, ktoré pomáha klientom v rehabilitácii po traumách a zvyšuje ich schopnosť opäť sa plnohodnotne začleniť do každodenného života.

Rezervujte si svoj wellness na mieru ešte dnes!

Keď si chcete užiť vzácne geotermálne prírodné zdroje vyvierajúce z hĺbky viac, ako dva kilometre a zároveň si pochvaľovať aj vysokú úroveň ubytovania a hotelových služieb, nech je hotel Esplanade vašou prvou voľbou.

Je komfortný, vzdušný, svetlý a čistý. Keby ste si z ponuky hotelového ubytovania nevedeli vybrať, prijmite naše srdečné odporúčanie siahnuť po modernej priestrannej izbe z kategórie Premium.

Zdroj: Esplanade Health Spa Hotels

Dokonalé kombinácie

Kombinácia prírody, vzácnej vody a bahna, kvality, profesionality a ľudského tepla je to, čo splní všetky vaše očakávania, ktoré máte v spojitosti s dovolenkou, relaxom a liečebným pobytom v jednom. Aby sme nezabudli - prostredie, do ktorého je luxusný hotel elegantne zakomponovaný len dopĺňa jeho jedinečný kolorit.

Oáza kúpeľného parku očarí návštevníkov v každom ročnom období – no obzvlášť pôsobivá je práve neskoro v jeseni, keď sa priestory kúpeľného parku zmenia na paletu farieb z opadaného lístia množstva rôznych druhov stromov.

Zdroj: Esplanade Health Spa Hotels

Keď budete na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, nenechajte si ujsť návštevu kaviarní, cukrární, požičajte si bicykel a absolvujte príjemnú jesennú jazdu šuchotajúcim lístím a choďte sa pokochať impozantnými pávmi, ktoré „bývajú“ priamo parku.

Doprajte si zaslúžený relax a spravte na sklonku roka niečo pre svoju imunitu a zdravie. Keď to navyše chcete spraviť štýlovo, tak po prečítaní týchto riadkov už viete, kam máte ísť. Veľa zdravia!

Všetky potrebné informácie nájdete na ensanahotels.com/esplanade/sk.