Prečo využiť protizápalové účinky Kypriny úzkolistej spod Tatier vo vírusovom období ?

Poznáte bylinku Kyprinu úzkolistú alebo aj inak nazývanú Vŕbovku úzkolistú? U nás sa začala vyskytovať vo väčšej miere po známej tatranskej víchrici z roku 2005, keď ustúpila vegetácia stromov a práve Kyprina si našla svoje prirodzené miesto v tatranskej vegetácii. Spoznáte ju ako vysokú, niekedy až dvojmetrovú, fialovú rastlinu. Napadlo by však niekomu, že práve vďaka svojmu výskytu vo vysokých nadmorských výškach má blahodárne účinky pre ľudské zdravie?
neoglucan proti angíne, nádche aj bolesti hrdla

Zdroj: freepik.com, neoglucan.sk

Kyprina úzkolistá je pre mňa menej známou rastlinkou, ktorá však skrýva snubné vlastnosti. Pôsobí upokojujúco a odstraňuje pocit psychického vypätia a úzkosti, nespavosti, tiež pôsobí protizápalovo, chráni sliznice, čiže podporuje imunitný systém. Toto všetci v dnešnej dobe potrebujeme," hovorí všeobecná lekárka MUDr. Daniela Halmová.

Angína, nádcha či bolesť hrdla

Ak vás už skolí jedno z tých ochorení, s ktorými sa stretávame práve v zimnom období, vyskúšajte prírodný Neoglucan AKUT – tekutý výťažok z vybraného kmeňa medicínskej huby Hlivy ustricovej a Kypriny úzkolistej. Tento produkt má silné protizápalové a antioxidačné účinky vďaka Kyprine, ktorá je aj silným antioxidantom, silnejším než samotná Hliva ustricová.

Dámy, príjemným bonusom je to, že kyprina má aj anti-aging efekt!

Neoglucan AKUT je bezgluténový, vegánsky, prírodný a bez konzervantov. Je vhodný pre ľudí s chronickým zápalom a oslabenou imunitou. Prispieva k stimulácii prirodzenej obranyschopnosti organizmu a má protizápalové účinky. Odporúča sa užívať počas intenzívnej telesnej a psychickej námahy, počas oslabenia organizmu v období vírusových epidémií.

Neoglucan Akut

Čím je neoglucan® tinktúra AKUT špeciálna?

  • Kyprina úzkolistá sa zbiera so špeciálnym povolením vo vysokých nadmorských výškach vo Vysokých Tatrách, čo priaznivo vplýva na prirodzený výskyt antioxidantov,

  • 100 % prírodný, tekutý beta-glukán extrahovaný z vybraného kmeňa medicínskej huby Hlivy ustricovej,

  • tekutý extrakt zreje 6 mesiacov, čo podporuje tvorbu synergického efektu prírodných látok, ktoré zachovávajú adaptogénne účinky Hlivy ustricovej a Kypriny úzkolistej.

Pozitívne účinky neoglucan®️ tinktúry AKUT potvrdzuje aj lekárka:

Mám rada tento výrobok z viacerých dôvodov a jedným z nich je hlavne prirodzená podpora imunity hneď na začiatku tráviacej a dýchacej sústavy, ktorá je bránou pre vstup vírusov či baktéríi – práve slizničná imunita v oblasti nosohltanu je kľúčová pre rýchlu reakciu organizmu proti infekcii. Neoglucan®️ rýchlo pôsobí práve tu, ľahko sa užíva, a preto sa nám osvedčil hlavne v akútnom (skorom) štádiu respiračných infekcií, ale aj pri dlhodobej podpore imunity,“ pokračuje všeobecná lekárka MUDr. Daniela Halmová.

neoglucan® tinktúru AKUT si môžete zakúpiť vo vybraných lekárňach alebo na neoglucan.sk s poštovným zadarmo spolu aj s neoglucan® tinktúrou s obsahom 100 % beta-glukánu, zinku a vitamínu C.


ayeshaanees

Effected post of narrow-leaved Cyprus under the Tatras in the viral period, which is so necessary to know them thesedays, but there are also valuable car for sale in Pakistan, proton.com.pk with the most efficient Malaysian technology, especially for Pakistani consumers.