Poznáte slovenských 5 P?

Vraví sa, že slnko je najlepší lekár. My vám k terapii hrejivými slnečnými lúčmi chceme odporučiť ešte niečo. Posilnite si imunitu, vzpružte pohybový aparát a zabudnite na každodenný stres a zhon.

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Pohostinnosť, pohoda, poloha, prírodné zdroje, Piešťany. To je slovenských 5 P, ktoré stoja za pozornosť v každom ročnom období. Piešťanský Kúpeľný ostrov víta s otvorenou náručou už viac, ako 100 rokov hostí zo Slovenska, blízkeho i ďalekého zahraničia.

Hostia piešťanského Kúpeľného ostrova si môžu vybrať z niekoľkých ubytovacích zariadení zo skupiny Ensana Health Spa Hotels. Splendid s All Inclusive, troma hviezdičkami a krídlom Eva sa bude tešiť najmä na návštevu rodín s deťmi túžiacich nielen po relaxe ale aj po zlepšení zdravia priamo na Slovensku.

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

> Rezervujte si ešte pred letnou sezónou pobyt v jednom z hotelov na piešťanskom Kúpeľnom ostrove.

Hotel Esplanade so štyrmi hviezdičkami a krídlom Alameda ulahodí najmä párom, skupinám priateľov a tým, ktorí na Piešťanoch oceňujú nielen wellness možnosti, ale aj pozitívny vplyv prírodných zdrojov na celkové zdravie pohybového aparátu a pokožky.

Kráľovná Kúpeľného ostrova, 5* Thermia Palace je stvorená pre tých z vás, ktorí si z lahodného kokteilu služieb a možností vždy ako prvú vychutnajú pomyselnú „čerešničku“.

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Čo nové v Piešťanoch?

Aj Kúpele Piešťany ako súčasť Asociácie slovenských kúpeľov sa môžu najnovšie popýšiť aj uznávaným ocenením ITB medical destination award a to vďaka poisťovňou plne hradeným pobytom zameraným na zmierňovanie následkov prekonaného ochorenia COVID-19. Aj keď sa nevyberiete práve na takýto pobyt a choroby vás obchádzajú, môžete sa spoľahnúť na to, že v Piešťanoch nájdete vždy niečo navyše.

Všetky hotely skupiny Ensana, medzi ktoré patrí i spomínaný Splendid, Esplanade a Thermia Palace okrem ubytovacích kapacít ponúkajú aj niečo navyše – zdravotný benefit. Vďaka úzkemu prepojeniu so vzácnymi prírodnými zdrojmi v podobe geotermálnej vody a svetoznámeho bahenného peloidu, sľubujú pobyty spojené s procedúrami zlepšenie stavu pohybového i neurologického aparátu a v neposlednom rade i zlepšenie stavu pokožky.

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Nezabúdajte na to, že slniečko síce vylieči veľa, no zmeniť prostredie, skúsiť opäť niečo nové a zveriť sa do rúk odborníkov na zdravie a pohodu je tým najlepším spôsobom, ako sa dlhodobo udržať v dobrej kondícii.

Viac informácií o pobytových balíčkoch nájdete na stránke hotelovej siete Ensana.