Ako liečite svoje kožné ochorenie vy?

Trápia vás kožné ochorenia? Strávili ste týždne a mesiace hľadaním a skúšaním účinných spôsobov, ako si pomôcť a zbaviť sa nepríjemných príznakov choroby? Existuje neinvazívna metóda, ktorá môže priniesť úľavu na 6 mesiacov až jeden celý rok!

Zdroj: Kúpele Smrdáky

Väčšina kožných ochorení má isté špecifikum: zbaviť sa ich nie je také jednoduché. Liečba je zdĺhavá a často sama o sebe bezo zmien v životnom štýle a obmedzovania nestačí. Vyplýva to najmä zo širokého spektra faktorov, ktoré môžu kožné ochorenia vyvolávať.

Kožné ochorenia môžu mať genetický základ, môžu byť dôsledkom alergickej reakcie – no mnohé z nich sú multifaktoriálne a majú autoimunitný základ. To je dôvod, prečo sa ťažko a dlho hľadá spôsob, ktorým by sa podarilo ochorenie zmierniť a zlepšiť tak kvalitu života chorého.

Biologická liečba či iné medikamentózne prístupy môžu byť pre mnohých pohodlným riešením, no z dlhodobého hľadiska bývajú výraznou záťažou pre organizmus.

Čo všetko ste už vyskúšali vy? Čo o svojom ochorení a možnostiach prístupu k jeho liečbe už viete?

Odpovedzte na anketové otázky a vyhrajte 3 – dňový kúpeľný pobyt. Na vlastnej koži sa môžete presvedčiť o takmer zázračných účinkoch sírovodíkových prameňov v Smrdákoch.

Zdroj: Kúpele Smrdáky

Kúpele špecializované na liečbu kožných ochorení detí i dospelých máme aj na Slovensku!

Už viac, ako 200 rokov sa na Slovensku, v nenápadnej dedinke na Záhorí darí robiť zázraky doslova na počkanie. Smrdáky za to vďačia prameňu z hĺbky 300 m, z ktorého vyviera voda s najvyššou koncentráciou sírovodíka na Slovensku. Až 95 % pacientov sa po absolvovaní kúpeľnej liečby širokej palety kožných ochorení v Smrdákoch teší z takmer úplnej remisie ochorenia, ktorej intervaly sa vďaka pravidelným návštevám ešte predlžujú.

Vyskúšajte zázrak, ktorý právom tí, ktorí účinky sírovodíkovej vody a bahna vyskúšali na vlastnej koži volajú aj slovenské Mŕtve more. Smrdáky sú absolútne unikátne i tým, že sú kompletne vybavení i na liečbu detských pacientov. Deti vo veku do 6 rokov sa v Smrdákoch môžu liečiť v sprievode rodiča, deti od 6 rokov môžu kúpeľnú liečbu absolvovať i samé bez rizika vynechania školskej dochádzky, ktorá prebieha priamo v kúpeľoch.

Zdroj: Kúpele Smrdáky

Všetky potrebné informácie o kúpeľoch Smrdáky, ktoré sú členom svetoznámej siete Ensana Health Spa Hotels nájdete na stránke kupelesmrdaky.sk.